عبارت مورد نظر را وارد کنید

x
X

سبد خرید

درباره تیم معمارآپ:

پیش از هر چیز ما هم مثل اکثر شما که در این سایت هستید یک طراح و کاربر نرم افزار های طراحی و سه بعدی هستیم،که همیشه با مشکل جستجو و دریافت آبجکت ها،مدل ها،متریال ها و یا هر مورد دیگری مرتبط با این موضوع روبه رو بودیم…و شاید دلیل اصلی ایجاد این سایت دسترسی آسان به آرشیو است که نیاز هر طراحی را براورده کند و یک بار برای همیشه از جستجو و درگیری برای پیدا کردن منابع مورد نیاز در روزه های انجام مراحل طراحی پروژه بی نیاز سازد.

ما همه تلاش خود را میکنیم تا همه یافته های خود را به شما به اشترک بگذاریم و قدمی در جهت رفع نیاز همکاران و طراحان در رابطه با منابع سه بعدی و طراحی برداریم.

شما در معمارآپ به بزرگترین آرشیو آبجکت،متریال و آموزشهای تخصصی دسترسی آسان و همیشگی دارید….و همه تلاش ما در این است که همه اطلاعات و منابع خود را با شما به اشترک بگذاریم،امید است که تلاش ما کمک هرچند کمی به دوستان و طراحان عزیز بکند.

معمارآپ حاصل تلاش چند ساله مهندس زانیار فتحی ، تیم ترجمه معمارآپ و تیم پشتیبانی تخصصی سایت میباشد،شما عزیزان از طریق صفحه تماس با ما میتوانید از راه های ارتباطی مختلف با ما در ارتباط باشید.گروه ما از هرگونه پیشنهاد و انتقاد دوستان در جهت کمک به بهبود وضعیت سایت استقبال میکنید.