طراحی گلدان Livi

گلدان Livi ،گلدانی ایده آل و مناسب برای تمام سطوح عمودی است که به حضور گل و گیاه در زندگی ما تعریفی نو و تازه می‌بخشد. و به جای کاشت گیاهان در گلدان های غبار آلود در گوشه های غیر معمول، Livi یک باغ عمودی آویزان ایجاد کرده است. با استفاده از گلدان Livi می توان گیاهان را در کنار درب یخچال و یا پنجره آشپزخانه نگه داشت. هم چنین پنجره های ساختمان اداری را می توان با رنگ های جدید با نشاط و شاد جلوه داد. با استفاده از فضا های عمودی، گیاهان با شیوه‌ ای نو و جذاب به دکوراسیون خانه شما پیوند می‌خورند و باعث زیبایی محیط اطراف شما می شوند.

گلدان Livi

طرز استفاده از گلدان Livi بسار ساده و راحت می باشد؛ به این صورت که گیاه را مستقیما داخل Livi و یا داخل گلدان کوچک‌ تری که روی بدنه آن طراحی شده است بکارید. و هم چنین برای آبیاری گل‌ ها، یک پیپت تعبیه شده است و آب اضافی به وسیله دکمه‌ ای که روی پایه گلدان قرار دارد؛ تخلیه می کند.

گلدان Livi

گلدان Livi نتیجه ذوق و هنر چندین معمار سان‌ فرانسیسکویی می باشد. محصول نهایی پس از همیاری و همکاری طراحان و تولید کنندگان متعددی ساخته شده است. این گلدان زیبا و بی نظیر نتیجه فرایند طراحی دقیق می باشد. در طراحی این گلدان قبل از اینکه شکل نهایی قطعی شود، ۳۲ نمونه پیش طراحی شده مختلف از گلدان ساخته شده و مورد تست و امتحان قرار گرفته است.

گلدان Livi

در طراحی گلدان Livi از اشکال آلی و ارگانیک موجود در طبیعت الهام گرفته شده است. این گلدان زیبا و جداب با استفاده از مواد صد در صد بازیافت شده ایجاد شده است. این گلدان از طریق پد های میکرو مکنده‌ ای به سطح عمودی مورد نظر می‌ چسبد که با مواد حاصل از نانو تکنولوژی ساخته می‌ شوند. اگر سطح مورد نظر تمیز و به درستی آماده شده باشد امکان استفاده مجدد از این پدهای میکرو مکنده وجود دارد.


حتما ببینید: ایده های خلاقانه طراحی دفتر کار Adobe


سایر تصاویر از طراحی خلاقانه گلدان عمودی LIVI

گلدان Livi

طراحی خلاقانه گلدان Livi

طراحی خلاقانه گلدان Livi

گلدان Livi

طراحی گلدان عمودی Livi

طراحی گلدان عمودی Livi

طراحی خلاقانه گلدان Livi

منبع: freshome

ترجمه: از تحریریه معمار آپ