مینیمالیسم مدرن ژاپنی هارمونی از زیبایی شناسی و سبک زندگی ایجاد می کند و حس صلح و آرامش را در طراحی خانه شیک ایجاد می کند. در این خانه چشمگیر، که توسط 梦太初 طراحی شده است، وارد فضای زندگی می شویم که مظهر این فلسفه است. فضای داخلی مطبوع فضایی آرام و دلپذیر را ایجاد می کند که به طرز ماهرانه ای از طریق یک پالت رنگ سفید بکر و چوب روشن که با لهجه های ملایم خاکستری مزین شده است به دست آمده است. در اینجا، یک اتاق چای سنتی ژاپنی را خواهید دید که با کوسن های کف زابتون و کفپوش تاتامی کامل شده است. حیاط اجتماعی و ناهار خوری سرپوشیده در فضای باز، تمایز بین داخل و خارج را محو می کند. درختان منفرد که با پنجره ها قاب شده اند، مناظری شاعرانه و زیبا را ارائه می دهند که نمونه ای از ادغام یکپارچه طبیعت و طراحی است. با معمارآپ همراه باشید…

طعمی از مینیمالیسم مدرن ژاپنی

یک حیاط زیبا، درون نگری آگاهانه را پرورش می دهد و این فضای زندگی را با ارتباط با طبیعت تامین می کند. پنجره‌ های لبه‌به‌لبه در نور طبیعی که طرح‌ های دکور سفید صلح‌ آمیز با میان‌ آهنگ‌های چوبی گرم‌ کننده را می‌ پوشاند. یک فرش بزرگ یک پایه خاکستری تیره برای تثبیت زیبایی شناسی تازه قرار داده است.

طعمی از مینیمالیسم مدرن ژاپنی 1

یک شومینه مدرن از سقف پایین می آید و جلوی شیشه پنجره می نشیند. این قطعه چشم نواز به صورت عمودی توسط تکیه گاه های ساختاری سفید تمیز قاب شده است.

طعمی از مینیمالیسم مدرن ژاپنی 2

مبل مدولار به صورت دو طرفه چیده شده است. یک طرف آن رو به تلویزیون است در حالی که طرف دیگر به سمت فضای غذاخوری در فضای باز است. میزهای قهوه خوری کوچکی در اطراف محل نشیمن برای نگهداری نوشیدنی ها و دستگاه ها قرار گرفته اند.

مینیمالیسم مدرن ژاپنی

در کنار مبل اتاق نشیمن خاکستری کم رنگ، یک دیوار انباری سفید مینیمالیستی، وسایل را پشت درهای بدون دستگیره و جلوی دال پنهان می کند. برجی از قفسه‌های دکوری، دیوار ساده را با یک منطقه مورد علاقه کوتاه می‌ شکند.

مینیمالیسم مدرن ژاپنی 1

دیوار تلویزیون دارای یک پایه چوبی سبک با قفسه های کتاب زیبا است. تقسیم‌ کننده‌ های قفسه‌ های باریک و یکنواخت به زیبایی صفحه نمایش اشاره می‌ کنند.

مینیمالیسم مدرن ژاپنی 2

آلبوم تصاویر پروژه :

مینیمالیسم مدرن ژاپنی 3
مینیمالیسم مدرن ژاپنی 4
مینیمالیسم مدرن ژاپنی 5
مینیمالیسم مدرن ژاپنی 6
مینیمالیسم مدرن ژاپنی 7
مینیمالیسم مدرن ژاپنی 8
مینیمالیسم مدرن ژاپنی 9
مینیمالیسم
مینیمالیسم 1
مینیمالیسم 2
مینیمالیسم 3