طراحی دفتر کار با الهام از گالری اداری

طراحی دفتر کار با الهام از گالری اداری - EDP Offices 8

طراحی دفتر کار با الهام از گالری اداری

طراحی دفتر کار شرکت نور پردازی EDP

دفتر کار کمپانی EDP واقع در شهر مونترال، کانادا توسط گروه معماری Imperatori طراحی و به اجرا رسیده است. این کمپانی در زمینه تولید نور پردازی EDP فعالیت دارد، EDP یک منبع ضروری برای هر فضای مونترال است. طراحی این دفتر کار با الهام از گالری اداری صورت گرفته است. مواردی ازجمله: ارتباط بیشتر با جامعه کاری، جذب نیروکار جوان و استعداد یابی به منظور افزایش روند پیشرفت از اهداف تیم معماران در طراحی این پروژه بوده است.

دفتر کار با الهام از گالری اداری

تیم معماران به منظور داشتن فضایی روشن، از طبیعت خام الهام گرفته اند که ترکیب آن با فضای صنعتی، منجر به ایجاد یک طراحی مینیمال شده است. طراحی و تکنولوژی در این فضای خلاقانه با یک دیگر آمیخته شده است. فضای اداری این شرکت مثل به فضای یک نمایشگاه طراحی شده است. اما با این اختلاف که شباهتی به یک نمایشگاه معمولی با ظاهری یکسان ندارد. بلکه کارفرما از معماران خواهان نمایش متفاوت از نمایشگاهی بود که دارای طراحی یکپارچه باشد و پرسنل شرکت را تشویق به اتحاد و همکاری بیشتر نماید.

دفتر کار با الهام از گالری اداری

به دلیل حوزه فعالیت شرکت، دکوراسیون اتاق کنفرانس و جلسات شرکت با استفاده از رنگ زرد طراحی شده که این رنگ موجب ایجاد فضایی پر انرژی و لذت بخش شده است. نظم و ترتیب و نورپردازی مناسب در این دفتر کار موجب شاخص شدن المان های مختلف در طراحی شده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی 3 نمونه آپارتمان با تم خاکستری


سایر تصاویر طراحی دفتر کار با الهام از گالری اداری

دفتر کار با الهام از گالری اداری

طراحی دفتر کار

طراحی دفتر کار

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

منبع : officesnapshots

ترجمه : از تحریریه معمارآپ

درباره نویسنده