طراحی داخلی 3 آپارتمان با دکوراسیون خاکستری

در این مطلب 3 نمونه طراحی داخلی 3 آپارتمان با دکوراسیون خاکستری برای شما عزیزان آماده شده است. در این سه نمونه آپارتمان از رنگ های گرم پاییزی نیز استفاده شده است. در این سه خانه مدرن هم چنین راه حل های ذخیره سازی سفارشی وجود دارد که با سبک های مختلف در مقیاس های گوناگون مطابقت دارند.

1- اولین آپارتمان با دکوراسیون خاکستری یک خانه مدرن می باشد، که در آن از رنگ آبی نیز استفاده شده است. به این صورت که در کنار کاناپه خاکستری روشن یک مبل لهستانی آبی رنگ قرار گرفته است. پنجره های سرتاسری خانه نیز با پرده های آبی رنگ پوشیده شده است. در نشیمن واحد های ذخیره سازی قرار دارد که از ترکیب چوب گردو و چوب سفید ساخته شده اند. دو ساعت دیواری سفید با حجم سبک تر نیز بر روی دیوار نصب شده اند. گلدان های گل طراوات را به فضای این خانه بخشیده اند. دیوار های خانه به رنگ خاکستری می باشند. کابینت های آشپزخانه نیز ترکیبی از چوب گردو و چوب سفید ساخته شده اند.

آپارتمان با دکوراسیون خاکستری

آپارتمان با دکوراسیون خاکستری

2- دومین آپارتمان با دکوراسیون خاکستری  یک خانه مفهومی در Katowice است. در نشیمن این خانه دیوار با تابلو های هنر دیواری بزرگ تزئیین شده اند. هنر دیوار به رنگ بژ و کوسن های مبل با طرح خاکستری رنگ می باشند. یک میز جلو مبلی با طرحی نامنظم و مورب نیز روبروی کاناپه قرار داده شده است که مکمل دکور دیوار تلویزیون است. دیوار تلویزیون یک اینستالیشن منحصر به فرد است که سالن را از آشپزخانه جدا کرده است. در قسمت ناهار خوری یک لوستر بزرگ آبی رنگ بر روی میز ناهار خور ی از سقف آویزان شده است. هم چنین یک میز غذا خوری 6 نفره با صندلی های آجری رنگ در این فضا قرار گرفته اند.

 

آپارتمان با دکوراسیون خاکستری


حتما ببینید : طراحی مجموعه اداری فرهنگی در چابهار


3- سومین آپارتمان با دکوراسیون خاکستری در اوکراین واقع شده است. در اتاق نشیمن علاوه بر کاناپه خاکستری رنگ یک فرش بزرگ چند رنگ قرار دارد. در قفسه دکوری نشیمن اکسسوری های قرمز رنگ قرار دارد که با رنگ های فرش مطابقت دارند. هم چنین واحد های دخیره سازی در این خانه مشاهده می شود. که تلویزیون در مرکز آن واقع شده است. بر روی جزیره آشپزخانه لوستر هایی با طرح منحصر به فرد از سقف آویزان شده اند. کابینت های آشپزخانه نیز از ترکیب رنگ خاکستری، چوب و سنگ گرانیت ساخته شده اند.

خانه با تم خاکستری

خانه با تم خاکستری

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ