طراحی دکوراسیون سالن کاشت ناخن لیلی توسط گروه معماران ARCHSTUDIO

ایده های طراحی دکوراسیون سالن کاشت ناخن لیلی از زبان معمار پروژه : این سالن برای دستیابی به یک نوع حس طبیعی در محیطی مصنوعی و جذب مشتریان با خلق تجربه ای تفننی از گردش بر روی یک تپه طراحی شده است. فضای مستطیلی 60 متر مربعی در بستر تپه ای تعبیه شده که ارتفاعش به تدریجی از خارج به داخل افزایش می یابد.

مشخصات کلی پروژه :

  • معمار : گروه معماران ARCHSTUDIO
  • مکان پروژه : پکن – چین
  • تیم طراحی : Wenqiang Han, Huizhong Song
  • مساحت : 60 متر مربع
  • سال ساخت پروژه : 2017

دکوراسیون سالن کاشت ناخن لیلی

دکوراسیون سالن کاشت ناخن لیلی :

این سالن برای دستیابی به یک نوع حس طبیعی در محیطی مصنوعی و جذب مشتریان با خلق تجربه ای تفننی از گردش بر روی یک تپه طراحی شده است. فضای مستطیلی 60 متر مربعی در بستر تپه ای تعبیه شده که ارتفاعش به تدریجی از خارج به داخل افزایش می یابد.این تپه به 7 بخش غارمانند با اندازه های مختلف تقسیم شده که براساس دید و رفتار مشتری، پنهان و آشکار می شوند. این بخش ها از هم جدا بوده و در عین حال با هم ارتباط دارند و قسمت های مانیکور و زیبایی با مقیاس های مختلف را شکل می دهند. بخش مانیکور به صورت ردیف های دوتایی و سه تایی است، درحالیکه بخش زیبایی نسبتاً بسته است تا حریم خصوصی حفظ شود. فضای بین بخش های غارمانند به عنوان انبار، اتاق سرویس، قفسه ی نمایش و … استفاده می شود.

دکوراسیون سالن کاشت ناخن لیلی

کل تپه با جوش دادن ورقه های فولادی ضدزنگ با ضخامت 1.5 میلی متر ساخته شده است، سختی آن با فرش خاکستری نرم کف اتاق همخوانی دارد، در نتیجه فضای غارمانند با زمینه ی خاکستری را تقویت می کند. نوک تپه به رنگ سفید است و با دیوارهای اطراف و سقف درخشان، نمایی یکپارچه دارد. سقف از غشای نرم ساخته شده است، سطح آن با الگوی گل های مختلف با تراکم متفاوت رنگ آمیزی شده، این موجب ایجاد نمای هموار و وجود نور سفید در فضای داخلی شده است.

دکوراسیون سالن کاشت ناخن لیلی

اگر جلوی فروشگاه توقف کنیم، تصویر سرزنده ای را مستقیماً از طریق دیوار شیشه ای شفاف می بینیم. و اگر به فضای داخلی گام بگذاریم، تپه ظاهر می شود تا جلوه گر زیبایی طبیعت باشد.


حتما ببینید: طراحی داخلی سالن کاشت ناخن زنبق


دکوراسیون فروشگاه لاک ناخن

سایر تصاویر و پلان های پروژه طراحی دکوراسیون سالن کاشت ناخن لیلی :

دکوراسیون سالن کاشت ناخن لیلی

دکوراسیون سالن کاشت ناخن

دکوراسیون داخلی سالن کاشت ناخن

طراحی داخلی سالن کاشت ناخن

طراحی سالن کاشت ناخن

سالن کاشت ناخن

پلان سالن کاشت ناخن

ایده طراخی سالن کاشت ناخن

ایده طراخی سالن کاشت ناخن

ترجمه : تحریریه معمارآپ