طراحی خلاقانه کافی شاپ Kids در لهستان

طراحان داخلی شرکت معماری 28 Form، با تحقق یک کانسپت عالی و بی نظیر کافی شاپ Kids را به منظور پذیرایی از والدین به همراه کودکان آن ها طراحی کرده است. این کافی شاپ دارای فضایی شاد برای دور همی های غیر معمول می باشد که در شهر Wroclaw (وراتسلاف)، لهستان واقع است.

کافی شاپ Kids

 

زمانی که مشتری وارد فضای کافی شاپ می شود از همان بدو ورود توسط آرایه ای از صندلی های رنگارنگ و پد دیوار تزئینی استقبال می شود. در این کافی شاپ یک فضای بازی محصور در بین میزها، برای کودکان طراحی شده ه اطراف آن دارای پنجره های کوچک است. که کودکان می توانند از طریق این پنجره ها بیرون را ببینند و هم چنین نمای بیرونی این فضای بازی به وسیله چوب روکش شده و با طرح کلی کافی شاپ سازگار و متناسب می باشد.

کافی شاپ Kids

لامپ های آویزان از سقف در اندازه و شکل های متفاوت فضای بصری زیبا و جذابی را به وجود آورده است. دیوار کنار راه پله، به وسیله یک تخته سیاه پوشانده شده است که باعث جلب توجه کودکان می شود. یکی از نکات قابل توجه در طراحی کافی شاپ Kids استفاده از صندلی های مدرن مانند Eames Armchair Rocker (صندلی پایه گهواره ای) در فضا می باشد.

کافی شاپ Kids

طبقه دوم این کافی شاپ دارای فضایی زیبا و بی نظیر است که برای کودکان بزرگ تر طراحی شده است تا بتوانند در آن بازی کنند، نقاشی کنند یا در کارگاه ها شرکت کنند. این طبقه دارای پنجره های بزرگی می باشد که حجم وسیع و گسترده ای از نور را به داخل هدایت می کند و باعث روشنایی فضا می شود. در این فضا به واسطه نور زیاد و اشکال شبیه ابر که در دور تا دور فضا نصب شده است به فضایی جذاب برای کودکان تبدیل شده است. در حقیقت استودیو معماری 28 Form در طراحی این فضا قصد داشته تا به واسطه نور بسیار و اشکال ابری حس آسمانی و ماورایی را به مخاطب القا کند.

کافی شاپ Kids

این پروژه خلاقانه و ایده‌ و کانسپت طراحی آن لایق احترام فراوان از سمت مخاطبان می باشد.


حتما ببینید: طراحی مجسمه با ۳۰۰۰ کره شیشه ای دست ساز در شیکاگو


سایر تصاویر پروژه طراحی کافی شاپ Kids توسط شرکت معماری 28 Form

طراحی کافی شاپ Kids

طراحی کافی شاپ Kids

طراحی کافی شاپ Kids

طراحی کافی شاپ Kids در لهستان

طراحی کافی شاپ Kids در لهستان

منبع: freshome

ترجمه: از تحریریه معمار آپ