50 ایده زیبا برای گلدان دکوری

گلدان دکوری : از دیرباز گلدان یکی از مهم ترین جنبه های طراحی داخلی بوده است. بهترین گلدان ها نه تنها کاربردی هستند بلکه حتی زمانیکه فصل گل های محبوب شما نیز به سر آمده، به لحاظ زیبا یی شناسی ارزشمند خواهند بود. در این مطلب نگاهی داریم به 50 گلدان منحصر بفرد در تمامی سبک ها، از هنری و انتزاعی گرفته تا مینیمالیستی و حتی سوررئال. اگر به دنبال لوازم خانگی الهام بخش یا حتی هدیه ی چشم روشنی به درد بخور می گردید، این گلدان های متفاوت، چشم شما را خواهند گرفت. مطمئناً دفعه ی بعد تنها به دنبال مجموعه ی بذرها خواهید بود تا گل های زیبایی برای گلدان های جدیدتان تهیه کنید.

گلدان دکوری منحصر بفرد برای زیبایی خانه ی شما

این گلدان چینی دو تکه شبیه به نهنگی است که سرش را از زیر آب بیرون آورده باشد، این جای زیبایی برای گل های محبوب شماست.

گلدان دکوری منحصر بفرد

گلدان سیقلی بمب صلح بر ارزش زندگی و تعالی بر نابودی تأکید دارد. این گلدانی زیبا و یک موضوع عالی برای شروع گفتگو است که با شکل ساده ی خود، نمودی عالی دارد.

گلدان دکوری

این گلدان با اشاره ی ظریفی که به “تفنگ و گل سرخ” دارد شخصیتی تند و نیز به گل های درون خود می دهد. این گلدان سه شاخه گل سرخ مصنوعی به همراه دارد تا اگر گل تازه در اختیار ندارید از آنها استفاده کنید.

گلدان

خیره کننده! نمودی غیرممکن از تعادل، هرکدام از این گلدان های آهنربایی یک صفحه ی فلزی هوشمندانه دارند که در زیر میز پنهان می شود و اینها را به شیوه ی مناسب کنار هم نگه می دارد.

نمونه گلدان دکوری

لوله های آزمایش و یک پایه ی مینیمالیستی که به این دسته گلدان ها، نمایی آینده نگرانه و خیره کننده می دهد. تصور کنید قرار دادن میخک و رز سفید در این سری گلدان ها تا چه اندازه زیبا خواهد بود.


حتما ببینید: ایده های معماری و طراحی


سایر تصاویر از ایده های طراحی گلدان دکوری :

ایده طراحی گلدان دکوری

گلدان زینتی

گلدان تزئینی

گلدان تزیینی

گلدان دکوری در معماری داخلی

گلدان دکوری در طراحی داخلی

گلدان دکوری در دکوارسیون داخلی

گلدان دکوری در دکوارسیون

ایده گلدان دکوری

ایده های طراحی گلدان دکوری

منبع: home-designing

ترجمه: از تحریریه معمارآپ