دکوراسیون مزون و تشریفات عروسی

Le Monde یک برند تجاری هنر و طراحی استرالیایی است که در سال 2017 به طور رسمی وارد بازار چین شد. شعبه جدید فروشگاه لباس عروس Le Monde واقع در چین توسط گروه معماری Hejidesign طراحی و به اجرا رسیده است. این برند تجاری دارای 11 سال سابقه کاری در برنامه ریزی جشن عروسی برای بیش از 400 زوج می باشد. و به عنوان متخصص در این زمینه و با توجه به عوامل زیبایی شناختی تجربه ایی منحصر به فرد را برای زوج ها ایجاد نموده و این فرصت را در اختیار آنان قرار داده تا رویاهای خود را برای قبل از روز بزرگ عروسی به حقیقت مبدل سازند.

فروشگاه لباس عروس

فضای نمایشگاهی این مزون لباس عروس به سه حوزه اصلی تقسیم بندی شده است:

  1. سالن چند منظوره
  2. سالن مذاکره و جلسات
  3. سالن نمایش لباس عروس و آثار هنری مربوطه

فروشگاه لباس عروس

1- سالن چند منظوره : 

طراحی این قسمت از طبیعت سبز الهام گرفته شده است. و منطقه ایی ویژه می باشد که به صورت سالن چند منظوره طراحی شده است. این قسمت با گیاهان آویز که به عنوان نقطه مرکزی فضای اصلی می باشد و با راه پله مارپیچی احاطه شده که نور طبیعی و صدا آب فضایی باغ مانند را برای زوجین تداعی می کند.

فروشگاه لباس عروس

2- سالن مذاکره و جلسات : 

این قسمت با استفاده از متریال های مختلف طراحی شده است. مشتریان به هنگام وارد شدن به این فضا، یک بوم رنگی از آبی را در مبلمان مشاهده می کنند که به تدریج محو می شود. طراحی دیوار پوش ها تداعی کننده کوهستان می باشند و مبلمان فضا نیز دریا را تداعی می کند. و به واسطه زیبایی های خود موجب جذب زوجین می شود.

فروشگاه لباس عروس

3- سالن نمایش لباس عروس و آثار هنری مربوطه :

قسمت دیگری از این فروشگاه به نمایش لباس عروس و آثار هنری مربوطه اختصاص یافته است.

دکوراسیون مزون و تشریفات عروسی

در طراحی این فروشگاه لباس عروس جزئیات نورپردازی نقش مهمی را ایفا می کند. نمایش فضایی آراسته و تمرکز بر طبیعت هنری الهام بخش در طرح کلی فضا از تکنیک های طراحی معماران می باشد.


حتما ببینید : طراحی خانه دوبلکس گرمسیری با حیاط داخلی


سایر تصاویر طراحی داخلی فروشگاه لباس عروس

دکوراسیون مزون و تشریفات عروسی

دکوراسیون مزون و تشریفات عروسی

ایده طراحی مزون عروس

ایده طراحی مزون عروس

ایده طراحی مزون عروس

منبع : retaildesignblog

ترجمه : از تحریریه معمارآپ