طراحی هتل برای عاشقان سبک موسیقی راک

هتل “Hard Rock Hotel Shenzhen” واقع در کشور چین می باشد که در تاریخ 7 تیر سال 1397 افتتاح شده است. هتل “Hard Rock” یک برند تجاری معروف و مطرح می باشد که در سطح بین المللی بسیار موفق می باشد. و پاسخگویی تمام انتظارات مشتریان چینی خود می باشد. این هتل برای عاشقان سبک موسیقی راک طراحی شده است. بنابراین تیم معماران در طراحی این هتل از سبک موسیقی راک که بسیار پرجنب و جوش می باشد الهام گرفته اند که تداعی کننده فوق ستاره های این سبک می باشد. ساختمان هتل به شکل یک اژدهای سفارشی طلایی رنگ ساخته شده است و در قسمت ورودی نیز میله های درام و سنج نصب شده است.

هتل برای عاشقان سبک موسیقی راک

فضای لابی این هتل جذاب به ارتفاع 10 متر ساخته شده است و برای دسترسی مراجعه کنندگان به فضای پذیرش در طبقه 5 آن ها را به سمت آسانسور شیشه ایی قرمز هدایت می کند. تیم معماران این پروژه به منظور طراحی پس زمینه فضای پذیرش، 160 گیتار قرمز رنگ نصب کرده اند. هم چنین از لوازم خاطره انگیز مثل: کمد کار ریحانا در قسمت راست سالن لابی استفاده شده که موجب ایجاد فضایی جذاب برای علاقه مندان به موسیقی شده است.

تیم طراحان در قسمت چپ فضای پذیرش، یک رستوران طراحی کرده اند که در این قسمت بر روی دیوار و پارتیشن ها از صفحه های گرامافون به عنوان نقاشی استفاده شده است. این طراحی با دقت بسیار انجام گرفته است و موجب ایجاد محیط های مختلفی برای صرف غذا از جمله: سالن برای مهمانی و جشن ها و سالن غذا خوری خصوصی و نیمه خصوصی شده است.

این هتل جذاب شامل 258 اتاق، سوئیت و سوئیت رویال کاملا استاندارد می باشد. تیم طراحان در یک اتاق استاندارد به مساحت 50 متر مربع، دکوراسیون داخلی را با استفاده از یک تخت چرخشی و یک فرش رنگی گرد تکمیل کرده اند. هم چنین در هر اتاق هتل یک حمام با پلان باز و پنجره های متناسب طراحی شده است.


حتما ببینید : ایده های خلاقانه دکوراسیون – دیوار های خود را با نقاشی های هنری از شهر های مورد علاقه تان پر کنید


سایر تصاویر پروژه طراحی هتل برای عاشقان سبک موسیقی راک

هتل برای عاشقان سبک موسیقی راک

 طراحی هتل

 طراحی هتل

طراحی داخلی هتل

هتل برای عاشقان سبک موسیقی راک

طراحی داخلی هتل

منبع : retail design blog

ترجمه : از تحریریه معمارآپ