طراح های مدرن برای خانه های در ابعاد متوسط که با دیوارهای برجسته غوغا به پا می­کنند

دیوارهای خاص : نیازی نیست برای یک سبک زندگی راحت، فضای زیادی در اختیار داشته باشید. این مجموعه ی چهارتایی از آپارتمان ها، یک سری طرح داخلی دارند که همگی ابعاد متوسط دارند، اما هر کدام ویژگی های شگفت آوری نیز با خود دارند. آنچه که موجب تقویت طراحی آنها می شود، پراکندگی دیوارهای برجسته ی کوچکی است که یا مجزا بوده یا با دیوارهای دیگر در تضادند تا اثر مقابله ای بیشتری داشته باشند. برخی از آنها دیوارهای جداکننده-ی سفارشی هستند که فضا را تقسیم می کنند. با حذف قسمت های کوچک و تقسیم فضای دیوار، یک سطح محدود به شیوه ای شکسته می شود که بزرگتر به چشم بیاید و اتاق هایی که زمانی فاقد زیبایی های معماری بودند به مرکز توجه بدل خواهند شد.

طراحی خانه ی اول در زمینی به مساحت 66.3 متر مربع ، مینیمال ترین مورد از این چهار تا است. این خانه با وجود زیبایی مینیمالیستی خود هنوز هم نمایی از نصب قطعات چوبی امتدادیافته در کف را دارند که کل دیوار پست تلویزیون در سال را می پوشاند. این دیوار برجسته صمیمیت زیادی به طرح می دهد، اگر این نباشد، دیوار تنها بخش های بزرگی از پوشش های سفید و خاکستری پراکنده خواهد بود.

این طراحی میز قهوه خوری مدرن شفاف، موجب می شود نما گسترده باشد و نمای چوبی زیرین را نشان دهد. در زیر تلویزیون، یک آتشدان بتونی یادآور سبک صنعتی این طرح است.

مبل طراحی چندتکه ای دارد که امکان ایجاد موج در طرح را فراهم می آورد. این صندلی های گود با پشتی کوتاه دارد و خبری از دسته ی صندلی نیست، این مانع آن می شود که تکه های بزرگی از اثاثیه در این فضای کوچک، زیادی بزرگ به نظر برسند. پست این اتصالات بتونی قرار دارند که به سر دیگر آتشدان متصل شده اند.

بر خلاف سالن دارای پوشش چوبی، آشپزخانه و اتاق نشیمن بطور کامل با رنگ سفید تزئین شده اند. دیوارها و کف سفید، کابینت های سفید آشپزخانه و میز و صندلی های سفید.

طرح آپارتمان شماره 2 با اندازه ی متوسط، به مساحت 42.4 متر مربع در کراکوف لهستان است و رنگ پوشش زیبایی دارد که آزادانه پیرامون فضا استفاده شده است. رنگ سبز الهام بخش در پست پنجره ها استفاده شده و قاب های سیاه پنجره ها الهام بخش نمای تیره ای هستند که کل طرح را دربرمی گیرد.

دیوار با روکش سیاه و گیاهان هنری، نمای داخل و بیرون خانه را با هم ترکیب می کنند. میز صبحانه بر روی پنل شیشه ای سبز تکیه داده و ورودی خانه به شکل راهروی زمردی است.


حتما ببینید: طراحی ویلا مدرن با متریال بتن


سایر تصاویر از دیوارهای خاص برای خانه های با مساحت متوسط :

دیوارهای خاص برای خانه های با مساحت متوسط

منبع: home-designing

ترجمه: از تحریریه معمارآپ