طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون صنعتی

اگر در ذهن خود یک فضای کودکانه را تصویر کنید ممکن است که هیچ گاه آن را با دکوراسیون صنعتی بیش بینی نکنید. سبک صنعتی سخت و پر صلابت به نظر می رسد. زیبایی شناسی این سبک نیاز به یک پس زمینه سفت با سیم کشی برق در معرض دید دارد که ضد کودک به نظر نمی رسد. اگر سبک صنعتی را برای فضای داخلی خانه خود می پسندید، اما با مشخصات این سبک کاملا آشنایی ندارید پس نگاهی به این آپارتمان شیک صنعتی بیندازید که توسط Kây Architecture JSC طراحی شده است.

طراحی داخلی خانه به سبک صنعتی

پلان اتاق نشیمن به گونه ایی طراحی شده است که تقریبا نیمی از فضا به جوان ترین اعضای خانواده اختصاص یافته است. تمام ظاهر طراحی صنعتی در این خانه، با طرحی هوشمندانه به ناحیه سقف محدود شده است، و سیم های الکتریکی و داکت ها به صورت اکسپوز در سقف تعبیه شده است. در این نشیمن یک فضای بازی کودک نیز با رنگ هایی شاد طراحی شده است.

دکوراسیون صنعتی

دکوراسیون این خانه مثل مبلمان، کنسول تلویزیون، لوستر و … همانند دکوراسیون یک خانه مدرن می باشد. و بیشترین عناصر سبک صنعتی در سقف مشاهده می شود.

چرم از عناصر مهمی است که اغلب در سبک های صنعتی استفاده می شود. از این رو معمار این پروژه برای این خانه از مبلمان چرم قهوه ایی استفاده کرده است. یک صندلی سه پایه با طرحی غیر معمول و نیمکت هایی در زیر پنجره نیز در این نشیمن قرار گرفته اند که دکوراسیون صنعتی این خانه را کامل کرده اند. دو میز قهوه خوری در 2 سایز متفاوت مشکی رنگ به سبک صنعتی با قفسه هایی در مجاورت کنسول تلویزیون مشاهده می شود که با دکوراسیون خانه مطابقت دارند.

لوستر مشکی رنگی که از سقف آویخته شده نیز باعث می شود تا ویژگی های سقف بیشتر جلوه کنند. برخی از روشنایی های صنعتی بر روی یک لوله قرمز رنگ قرار دارد که از اتاق نشیمن تا آشپزخانه و فضای غذا خوری امتداد یافته است. دو دیوار بزرگ اتاق نشیمن با پانل های چوبی پوشیده شده است. چوب به فضای صنعتی حس گرما را القا می کند. هم چنین تن چوب متناسب با رنگ چرم کاناپه انتخاب شده است.

دکوراسیون صنعتی

در کنار سالن نشیمن، فضای آشپزخانه و غذا خوری قرار گرفته است. که به منطقه بازی کودکان دید دارد تا والدین زمانی که در آشپزخانه مشغول آشپزی هستند نیز کودکان خود را در حال بازی مشاهده کنند.

دکوراسیون صنعتی

میز ناهار خوری شش نفره، فضای زیادی را برای غذا خوردن خانواده فراهم می کند و هم چنین می توان به آسانی از میز کار آشپزخانه استفاده کرد. یخچال فریزر و کابینت های آشپزخانه نیز دارای رنگ مشکی هستند که با طراحی سقف صنعتی خانه مطابقت دارند.

روشنایی قرمزی که در نشیمن قرار دارد به فضای ناهار خوری ختم می شود و مسیر های رنگارنگی را مانند خط های مترو در اطراف خانه ایجاد کرده است. این اینستالیشن روشنایی بر روی میز ناهار خوری در میله های سیاه و قرمز از سقف آویزان شده است.

طراحی داخلی خانه به سبک صنعتی

در قسمتی از فضای غذا خوری کابینت هایی قرار دارد که به صورت یکپارچه با دیوار و درب ها سفید رنگ می باشند. در طرف دیگر این کابینت های سفید رنگ که در مقابل درب ورودی قرار دارد فضایی شبیه به یک نیمکت ساخته شده است. و از این کمد ها به عنوان فضایی برای نگهداری کفش، کیف و لباس استفاده می شود.

اتاق خواب پدربزرگ و مادربزگ این خانواده دارای تراس خصوصی است که به آنها اجازه می دهد لحظات آرامی را به دور از هیاهوی کودکان را سپری کنند. این اتاق خواب با دکوراسیون روشن و آرامش بخش خود دارای یک کمد دیواری سرتاسری سفید رنگ است که یک تخت خواب دو نفره در آن قرار گرفته و در صورت لزوم در داخل کمد جای داده می شود. و در داخل این کمد یک قفسه چوبی تعبیه شده است که محل مناسبی برای قرار دادن قاب عکس و اکسسوری می باشد.

طراحی داخلی خانه با دکوراسیون صنعتی

اتاق خواب پدر و مادر این خانواده کاملا متفاوت است. به این صورت که تخت کف اتاق به فضا احساس مدرنیته می دهد. گلدان های دیواری کم شده اند تا دکوراسیون اتاق مطابقت داشته باشند، یک کنسول دیواری بلند نیز در مقابل تخت قرار گرفته است. این اتاق دارای یک احساس مینیمالیستی است. کف پوش نیز یک تخته چوبی خاکستری رنگ است که دیوار پشت تخت را نیز پوشش داده است.

در اتاق کودک یک نقاشی رنگارنگ بر روی دیوار پشت تخت خواب کشیده شده است. رو تختی تک رنگ مشکی با بالشت های آبی رنگ تضاد زیبایی را در فضا ایجاد کرده است. هم چنین در قسمتی از اتاق بر روی دیوار قفسه های زرد رنگ تعبیه شده است.

طراحی داخلی خانه با دکوراسیون صنعتی

در اتاق نشیمن و نزدیک به فضای بازی کودکان یک حمام قرار گرفته است. و حمام مستر نیز در اتاق والدین قرار گرفته است.


حتما ببینید : طراحی 30 نمونه مبل مدرن که فضای خانه شما را زیبا تر می کنند


سایر تصاویر طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون صنعتی

طراحی داخلی خانه با دکوراسیون صنعتی

دکوراسیون صنعتی

طراحی داخلی خانه با دکوراسیون صنعتی

طراحی داخلی خانه به سبک صنعتی

پلان خانه با دکوراسیون صنعتی

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ