طراحی داخلی 30 نمونه اتاق خواب با تم آبی

آبی رنگ مورد علاقه عموم مردم است، و نماد امنیت و آرامش می باشد. بدون تردید آبی رنگی است که همیشه تداعی کننده دریای آرام، تعطیلات کنار دریا و سکوت و آرامش زیبا ترین دریاچه های جهان است. معمارآپ در این طراحی 30 نمونه اتاق خواب با تم آبی ، که آرامش و آسودگی را به فضای خواب شما می بخشند را به شما معماران و علاقمندان به طراحی داخلی نشان می دهد تا الهام بخش ایده ایی نو برای طراحی شما عزیزان باشد.

 

1- در طراحی این اتاق خواب از ترکیب رنگ های مختلف طیف گسترده آبی استفاده شده است. در دیوار پشت تخت خواب یک نقاشی رنگ روغن با مضمون انتزاعی سیاه و سفید بر روی دیوار نصب شده است. دیوار های آبی با کف فیروزه ایی و کوسن های آبی ترکیب زیبایی را ایجاد کرده اند. ملافه و بالشت روی تخت و فرش اتاق به رنگ سفید می باشند. میز و صندلی مطالعه نیز به رنگ خاکستری می باشد و اکسسوری روی میز به رنگ بنفش می باشد. استفاده از رنگ سفید، خاکستری و بنفش برای این است که رنگ های قوی اتاق را خنثی کنند.

اتاق خواب با تم آبی

2- در این اتاق آبی و سبز خود را مانند یک شاهزاده خانم تصور کنید. این تخت فرانسوی توسط یک سایبان از جنس شیفون احاطه می شود. یک پارچه سبز رنگ به صورت نوار باریک بر روی تخت خواب سفید قرار داده شده است. پاتختی های کنار تخت ساده و به رنگ سفید هستند. رو تختی سفید نیز قلاب دوزی شده می باشد. که حس آرام را به فضا بخشیده است. یک بالشت با طرح گل سبز رنگ نیز بر روی تخت قرار گرفته است.

3- این اتاق خواب آبی و زرد دارای فضای آرامش بخشی است. دیوار ها به رنگ آبی روشن در حالی که سایر عناصر موجود در فضا همگی به رنگ سفید می باشند. تنها یک صندلی زرد رنگ جلوی میز کار مشاهده می شود که به عنوان یک ویژگی چشم نواز است. کف پوش چوبی اتاق تداعی کننده یک خانه ساحلی می باشد. استفاده از رنگ سفید باعث شده تا فضا بسیار پر نور باشد.

4- در این اتاق خواب کوچک با تم آبی از ترکیب رنگ سفید، لامپ های LED دار و آبی روشن استفاده شده است. در این اتاق یک کمد دیواری بزرگ راه راه و یک قفسه دیواری وجود دارد. در حالی که پرده اتاق و دیوار پشت تخت خواب به رنگ آبی می باشد.

5- دکوراسیون این اتاق خواب بیشتر به رنگ آبی دریایی می باشد. در این فضای مدرن یک دیوار آبی رنگ ، صندلی با طرح راه راه سیاه و سفید، یک تابلو نقاشی با تن آبی مشاهده می شود. و بقیه دکوراسیون اتاق به رنگ سفید می باشد. الگوی صندلی و فرش، نقاط مورد علاقه را اضافه کرده است.

اتاق خواب با تم آبی

6- آیا آبی رنگ مورد علاقه شما است؟ در مورد ترکیب رنگ ها بسیار دقت کنید. این اتاق خواب با تم آبی ، یک دیوار و برآمدگی سقف به رنگ آبی فیروزه ایی می باشد. و در دیوار پشت تخت خواب از ترکیب رنگ بژ و آبی روشن استفاده شده است. در کف اتاق دو فرش دایره ایی شکل دیده می شود که یکی از آن ها به رنگ آبی می باشد. بالشت های راه راه روی تخت و کتاب های تیره تر فضایی زیبایی را ایجاد کرده اند.

7- دکوراسیون این اتاق خواب مدرن با ترکیب رنگ آبی، سفید و چوب طراحی شده است. دیوار، قفسه کتاب و تخت خواب به رنگ آبی روشن است. اتاق دارای پنجره گسترده و کف پوش بتنی می باشد.

8- این اتاق خواب هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان مناسب است. دکوراسیون این اتاق خواب ترکیبی از رنگ سفید، آبی فیروزه ایی، زرد و بژ می باشد. به این صورت که قفسه های کتاب، یک کمد لباس و میز کنار تخت به رنگ آبی فیروزه ایی می باشد. و رنگ غالب اتاق سفید می باشد. یک مدل هواپیمای مدرن در اتاق قرار دارد که ویژگی های فلزی موجدار این اتاق را برجسته می کند.

اتاق خواب با تم آبی

9- فضای اتاق خواب بچه ها را به رنگ آبی طراحی کنید. این اتاق خواب نور های تعبیه شده بر روی دیوار و نور تابیده شده از پنجره را دریافت می کند. تخت خواب و قفسه های کتاب به رنگ آبی فیروزه ایی می باشد. پادری و فریم قاب عکس های روی دیوار نیز به رنگ آبی می باشد. صندلی نارنجی و آباژور قرمز رنگ های مکمل را ارائه می دهند.

10- چرا یک پناهگاه برای بچه ها نمی سازید؟ در این اتاق خواب فضای خواب به رنگ فیروزه ایی می باشد که با استفاده از یک نردبان به طبقه بالای تخت منتهی می شود. ملافه و بالشت های رو ی تخت نیز به رنگ سفید می باشند.


حتما ببینید : ایده های خلاقانه دکوراسیون – دیوار های خود را با نقاشی های هنری از شهر های مورد علاقه تان پر کنید


سایر تصاویر طراحی داخلی 30 نمونه اتاق خواب با تم آبی

اتاق خواب با تم آبی

طراحی داخلی اتاق خواب آبی رنگ

طراحی داخلی اتاق خواب آبی رنگ

طراحی داخلی اتاق خواب آبی رنگ

طراحی اتاق خواب با تم آبی

طراحی اتاق خواب با تم آبی

طراحی اتاق خواب با تم آبی

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ