کانتر معلق در دکوراسیون آشپزخانه

گروه معماری Diego Revollo در آپارتمانی واقع در سائوپائولو ، برزیل یک  آشپزخانه مدرن را طراحی نموده که دارای یک کانتر معلق است. طول این کانتر ۱۴ فوت (۴٫۵ متر) می باشد. طراحی این آشپزخانه به شکلی صورت گرفته که با معلق بودن جزیره ، کف آشپزخانه به طور کامل قابل رویت باقی می ماند. کابینت های این آشپزخانه به رنگ خردلی طراحی شده است. تیم معماران از رنگ سیاه به عنوان رنگ تاکیدی در فضا برای قسمت هایی مانند backsplash ، سطح کار و شیرآلات استفاده کرده اند.

طراحی داخلی آشپزخانه با کانتر معلق

طراحی دیواری با چوب تاواری یا بلوط به منظور القای حس گرما در فضا صورت گرفته است. این دیوار در عین زیبایی ، مقاومت بالایی دارد که یخچال و فریزر به صورت سفارشی در آن تعبیه شده است. متریال چوب به علت طبیعی بودن علاوه بر ایجاد حس بهتر در آشپزخانه ، باعث ایجاد کابینت هایی با مقاومت و عملکرد موثر تر شده است.

طراحی داخلی آشپزخانه با کانتر معلق

استفاده از رنگ بنفش در صندلی های کانتر در کنار کابینت های خردلی به منظور ایجاد تعادل بصری در فضا صورت گرفته است. با طراحی هوشمندانه در این آپارتمان ، حداکثر استفاده بهینه از فضا را داشته اند و با طراحی کابینت های زیاد و سطح کار کافی ، آسایش و دسترسی آسان به تمامی قسمت ها با امکان ذخیره سازی متناسب مهیا شده است.

طراحی داخلی آشپزخانه با کانتر معلق

ویژگی استفاده از جزیره غیر معمول به صورت سطح کانتر معلق و بدون قسمت زیرین هم چنین در ترکیب با رنگ خردلی و مشکی و رنگ مکمل ، به لحاظ بصری موجب القای هویتی متعادل و ویژه در ترکیب بندی به فضا شده است. هم چنین باز بودن آشپزخانه رو به نشیمن باعث ایجاد یک فضای راحت برای تعاملات بیشتر مالکین شده است.


حتما ببینید : طراحی فروشگاه با تمرکز بر فروش پوشش‌ های داخلی و خارجی ساختمان‌


سایر تصاویر طراحی داخلی آشپزخانه با کانتر معلق

کانتر معلق در دکوراسیون آشپزخانه

کانتر معلق در دکوراسیون آشپزخانه

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه معمارآپ