طراحی تی وی روم مدرن

در حال حاضر تی وی روم ها تبدیل به جز مهمی از فضای اتاق نشیمن شده اند. و اکثر مردم علاقمند هست تا تلویزیون خود را در یک فضای زیبا قرار دهند. این تی وی روم ها دارای طراحی لوکس و شیک هستند و تلویزیون را در مرکز خود در بر می گیرند. هم چنین میز های LCD دارای فضایی برای نگهداری دستگاه رسیور و ویدئو، کنسول و بازی می باشند. معمارآپ در این مطلب 50 نمونه ایده طراحی تی وی روم مدرن را به شما معماران و علاقمندان به دکوراسیون داخلی نشان می دهد تا الهام بخش ایده ایی نو برای شما عزیزان باشد.

 

1- این میز تلویزیون دیواری بر روی یک پانل چوبی نصب شده است که به صورت بصری کل تنظیمات را با هم نگه می دارد. تلویزیون بر روی یک کنسول عریض مشکی رنگ نصب شده است، که بر روی آن چند تابلو، گلدان، وسایل دکوری و یک آباژور قرار گرفته است.

تی وی روم

2- این میز تی وی بر روی یک پانل چوبی تیره نصب شده است که دارای یک قفسه کتاب می باشد.

3- با توجه به نیاز به فضای ذخیره سازی در کنسول می توان از طرح های خلاقانه استفاده کرد. در این میز تی وی با طرحی خلاقانه تعدادی کشو و قفسه به منظور فضای نگهداری بیشتر تعبیه شده است.

4-این میز تی وی بر روی یک پانل چوبی نصب شده است که در پشت تلویزیون نور های مخفی تعبیه شده است. که باعث برجسته سازی ویژگی های چوب حتی در زمانی که صفحه نمایش تلویزیون خاموش است می شوند. در یک طرف تلویزیون 3 کابینت با فاصله کمی از هم قرار گرفته اند و در زیر آن ها یک کنسول وجود دارد که مکان مناسبی برای نمایش وسایل تزئینی می باشد.

5- در این اتاق نشیمن، نه تنها تلویزیون، بلکه پانل دیواری تلویزیون نیز دارای نور پس زمینه است. این ویژگی درخشان شیک و دوست داشتنی، همانند شعله های آتش است.

تی وی روم

6- این میز تلویزیون بر روی یک صفحه از جنس سنگ مرمر سفید نصب شده است. در قسمت زیر تلویزیون یک کنسول سفید رنگ چوبی قرار گرفته که با رنگ سفید سنگ مرمر مطابقت دارد و در قسمت بالای تلویزیون نیز یک کابینت همانند کنسول پایین با ترکیبی از چوب و رنگ سفید قرار گرفته است. هم چنین در قسمت زیر کابینت بالایی لامپ های LED دار تعبیه شده است.

7- این تی وی روم از یک کنسول و یک شلف دیواری با طرحی منحصر به فرد از ترکیب متریال چوب و رنگ سفید ساخته شده است.

8- این تلویزیون نیز بر روی یک پانل سنگ مرمر و چوب نصب شده است. که در قسمتی از آن یک شومینه مدرن قرار گرفته و در قسمت زیر تلویزیون یک کنسول سفید با سطح چوبی قرار گرفته است.

تی وی روم

9- پانل چوبی پشت تلویزیون به صورت عمودی از کف تا سقف امتداد یافته است. و در قسمت زیر تلویزیون نیز یک کنسول خاکستری رنگ هماهنگ با مبلمان فضا قرار گرفته است.

10- این تی وی روم با استفاده از دو متریال متضاد ساخته شده است. و دارای کنسول و قفسه دیوای می باشد.


حتما ببینید : طراحی داخلی آپارتمان با استفاده از چوب و رنگ سفید


سایر تصاویر 50 ایده طراحی میز ال سی دی

تی وی روم

طراحی تی وی روم

طراحی تی وی روم

طراحی تی وی روم

ایده های طراحی میز تلویزیون

ایده های طراحی میز تلویزیون

ایده های طراحی میز تلویزیون

طراحی مدرن میز تلویزیون

طراحی مدرن میز تلویزیونطراحی مدرن میز تلویزیون

طراحی مدرن میز تلویزیون

طراحی مدرن میز تلویزیون

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ