طراحی داخلی آپارتمان با تم سفید

در فضای داخلی استفاده از چوب و رنگ سفید باعث زیبایی و روشنی فضا می شود. استفاده از چوب به فضای داخلی گرما و بافت خاصی می دهد. دیوار هایی به رنگ سفید باعث می شوند که فضا بزرگ تر به نظر برسد. اما لازم است بدانید که چگونه در فضای داخلی از رنگ سفید و چوب استفاده کنید تا فضایی بی روح و سرد خلق نشود. به همین دلیل معمارآپ در این مطلب 4 نمونه طراحی داخلی آپارتمان با تم سفید را به شما معماران و علاقمندان به دکوراسیون داخلی معرفی می کند که علاوه بر مشاهده چگونگی استفاده از چوب و رنگ سفید در فضای داخلی، الهام بخش ایده ایی نو برای منازل شما باشد.

 

1- اولین آپارتمان با تم سفید دارای 3 بخش می باشد که شامل آشپزخانه، اتاق ناهار خوری و نشیمن است. در این خانه یک کاناپه سفید رنگ در مقابل طولانی ترین دیوار واقع شده است و دو کوسن یکی با طرح چاپ هندسی سیاه و سفید و دیگری به رنگ آبی بر روی مبل قرار داده شده است. روبروی این کاناپه یک میز ناهار خوری مدرن همراه با 4 صندلی سفید رنگ با پایه های چوبی قرار گرفته است.

آپارتمان با تم سفید

در بالای میز نیز لوستر های صنعتی مشکی رنگ از سقف آویزان شده اند. گلدان تزئینی و لیوان های روی میز نیز آبی رنگ می باشند که با کوسن آبی رنگ روی میز مطابقت دارند. یک کنسول چوبی و سفید رنگ نیز بر روی دیوار نصب شده است که بر روی آن دستگاه های الکترونیکی و یک گلدان تزئینی قرار داده شده است.

کابینت های آشپزخانه نیز از ترکیب رنگ سفید و چوب روشن ساخته شده است. فاصله مابین کابینت ها با استفاده از کاشی های طرح دار سفید و خاکستری پوشانده شده است. تابلو هایی با طرح چاپی سیاه و سفید به عنوان یک گالری بر روی دیوار پشت کاناپه نصب شده است.

آپارتمان با تم سفید

آپارتمان با تم سفید

2- دومین آپارتمان با تم سفید ، یک خانه مدرن با ترکیب رنگ های خارق العاده می باشد. در این خانه یک فرش با طرح های آبی، فیروزه ایی و سبز پهن شده است. پرده هایی سفید با حاشیه آبی رنگ فضای این خانه را عاشقانه کرده اند. دو صندلی به سبک سده میانی به رنگ آبی تیره با فریم چوبی در فضای نشیمن خانه قرار داده شده است.

بر روی میز گلدان های تزئینی آبی و سبز قرار گرفته که با رنگ های اتاق مطابقت دارند، میز جلو مبی مدرن نارنجی رنگ تضاد زیبایی را در فضا ایجاد کرده است. یک آباژور ایستاده مشکی رنگ با طرحی مدرن در کنار کاناپه بژ رنگ قرار گرفته است. در یک قسمت از خانه قفسه ایی پر از کتاب هایی با جلد رنگارنگ قرار گرفته است. کمد های دیوار خانه دارای فریم سیاه رنگ و درب آیینه ایی می باشند.

آپارتمان با تم سفید

در کنار فضای نشیمن، آشپزخانه قرار گرفته است که در آن یک میز ناهار خوری به همراه صندلی های اسکاندیناوی سفید رنگ قرار داده شده است. کف پوش زیر میز ناهار خوری مانند یک نوار چوبی مانند یک نوار خطی تا قسمتی از کابینت ها امتداد یافته است و در نهایت به سقف می رسد که اثر خیره کننده ایی را در فضا ایجاد کرده است. ویژگی این نوار چوبی این است که به علت نزدیکی فضای آشپزخانه و ناهار خوری این دو ناحیه را به وضوح از یک دیگر جدا کرده است. کابینت های آشپزخانه نیز ترکیبی از چوب روشن و رنگ سفید می باشد. نور های LED که در سقف تعبیه شده است فضای آشپزخانه را روشن می کند.

طراحی داخلی آپارتمان با تم سفید

طراحی داخلی آپارتمان با تم سفید

طراحی داخلی آپارتمان با تم سفید


حتما ببینید: طراحی المان مدرن در پارک


3- سومین آپارتمان با تم سفید در فضای نشیمن دارای یک کاناپه L شکل آبی رنگ می باشد. لوستر هایی با طرح منحصر به فرد در سه ردیف از سقف قرار گرفته اند. در کنار فضای نشیمن یک ست ناهار خوری مدرن قرار گرفته است. چوب میز ناهار خوری با چوب کابینت های آشپزخانه مطابقت دارد تا یک دید بصری یکپارچه را ارائه دهد.

در قسمت دیگری از این خانه یک فضای کاری دوگانه در امتداد یک دیوار سفید ساده تعبیه شده که دو میز در کنار این میز طویل قرار گرفته اند. در تمام فضای این خانه از کف پوش های چوبی استفاده شده تا یک حس گرما به محیط القا شود.

طراحی داخلی آپارتمان با تم سفید

یک رخت آویز با طرحی منحصر به فرد در راهروی این خانه قرار داده شده است.

در اتاق خواب این خانه یک تخت خواب دو نفره قرار داده شده که در دو طرف این تخت دو دیوارکوب نصب شده است. پنجره های سرتاسری خانه با پرده های سفید پوشانده شده است. در مقابل پنجره، یک گلدان سیاه رنگ زیبا قرار گرفته است.

در حمام این خانه چوب به طور کلی حذف شده و از کاشی های آبی رنگ استفاده شده است. و هم چنین کابینت های این فضا سفید رنگ می باشد.

تراس سرپوشیده یک فضای آرام در این خانه می باشد که در آن از چوب استفاده شده است. دیوار های چوبی روستایی و سقف چوبی، میز و صندلی را احاطه کرده است. و کف پوش فضا نیز از کاشی های خاکستری رنگ می باشد.

طراحی داخلی آپارتمان با تم سفید

4- آخرین و چهارمین آپارتمان با تم سفید در کشور مالدیو واقع شده است. در فضای نشیمن این خانه از ترکیب رنگ های زرد، آبی، خاکستری، سفید و چوب استفاده شده است. یک کاناپه خاکستری رنگ با کوسن های طرح دار رنگی، صندلی زرد رنگ مدرن و گلدان های تزئینی در این فضا قرار گرفته اند.

در کنار کاناپه راحتی یک آباژور ایستاده مدرن طلایی رنگ قرار گرفته است. و بر روی میز ناهار خوری دو لوستر سفید و طلایی رنگ از سقف آویزان شده است.

طراحی داخلی آپارتمان

کابینت های آشپزخانه سفید رنگ می باشند و در مقابل جزیره آشپزخانه صندلی هایی با طرح منحصر به فرد با پایه های فلزی قرار گرفته اند. بر روی سنگ مرمر جزیره چند گلدان رنگارنگ زیبا قرار داده شده و بر روی دیوار تابلو هایی با طرح های گرافیکی نصب شده است. پنجره های سرتاسری فضا با پرده های سفید پوشانده شده است و در مقابل پنجره دو صندلی قرمز رنگ به همراه یک میز سفید قرار گرفته اند.

طراحی داخلی آپارتمان

در یکی از اتاق خواب های این خانه لوستر های زیبا آبی رنگ Cobalt با طرحی منحصر به فرد از سقف آویزان شده اند. در گوشه ایی از اتاق یک آباژور ایستاده زرد رنگ، یک کاناپه خاکستری رنگ و تابلویی با طرح گرافیکی قرار گرفته است.

در اتاق خواب دیگر این آپارتمان فضا با استفاده از رنگ های زرد، سفید و جوب طراحی شده است.

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ