ایده های چیدمان اتاق نشیمن با مبل قهوه ای

یک مبل قهوه ای را دیدی و پسندیدی ، حالا تنها باید آن را خریداری کنی. اما در کنار این مبل قهوه ای زیبا دقیقاً به چه چیزهایی نیاز داری تا دکور اتاق نشیمن ، نمای زیبایی داشته باشد؟ مبل تقریباً بزرگ ترین مورد در اسباب و اثاثیه ی اتاق است (مگر اینکه کتابخانه ی بزرگی داشته باشید که با اندازه ی آن رقابت کند) پس ابداً نمی توان زیرچشمی نگاهی به طراحی قدیمی اتاق انداخت و دعا کرد و امیدوار بود که بهترین نما را پیدا کند. نه. باید این مبل قهوه ای زیبا، گرمای خوشایندی با طرح رنگی تکمیلی داشته باشد و ما اینجاییم تا به شما نشان دهیم چگونه یک تجسم مرکزی با این مبل قهوه ای ایجاد کنید.

مبل قهوه ای

در حال حاضر تمایلی زیادی به پوشش های مسیر وجود دارد، از لامپ های مسی رومیزی در دفتر کار خانگی گرفته تا ظروف آشپزخانه. این دید نشان می دهد اثاثیه ی مسی همچون اینها در کنار مبل چرمی قهوه ای چه نمای شگفتی را ایجاد می کنند. رنگ و درخشندگی، هماهنگ با هم کار می کنند. به علاوه، پس زمینه ی خاکستری سرد، جایگزین به مراتب مدرن تری برای طرح دیوار کرم رنگ روشن و سنتی است که چندین سال قبل آن را در ترکیب با مبلمان قهوه ای استفاده می کردیم.

مبل قهوه ای در دکوارسون داخلی

نگاهی به یک خانه ای با اتاق نشیمن مدرن در اواسط قرن گذشته بیندازید، مبل قهوه ای متمایل به قرمز می تواند همراه با فرش خاکستری و میزهای با لایه ی خاکستری، نمایی زیبا داشته باشد. یک جفت میز قهوه خوری کج مرمری، این نمای را تکمیل می کند.

طراحی داخلی اتاق نشیمن هایی با مبل قهوه ای

پالت های همرنگ با کف زمین، همیشه در کنار مبل های قهوه ای انتخاب مناسبی هستند و می توانند بسیار کارآمد باشند. فرش با رنگ و نقش طبیعی و کفه ی چوبی، شالوده ای عالی برای بخش قهوه ای رنگ بوده و رنگ سبز طبیعی، تضاد شگفت آوری را پدید می آورد. رنگ آمیزی یک دیوار به رنگ سفید پرطراوت ایده ی خوبی است و موجب می شود طرح کلی، زیاد گرفته نباشد.


حتما ببینید: چوب درخت گردو در طراحی داخلی


سایر تصاویر از ایده های چیدمان اتاق نشیمن با مبل قهوه ای :

طراحی اتاق نشیمن هایی با مبل قهوه ای

اتاق نشیمن هایی با مبل قهوه ای

اتاق نشیمن هایی با مبل قهوه ای : نکات و الهام بخشی برای تزئین آنها

مبل قهوه ای در اتاق نشیمن

ایده های چیدمان اتاق نشیمن با مبل قهوه ای

ایده های چیدمان اتاق نشیمن با مبل قهوه ای

منبع: home-designing

ترجمه: از تحریریه معمارآپ