طراحی 30 نمونه نشیمن با دکوراسیون آبی

رنگ آبی همواره نماد بسیاری از ویژگی های مثبت مانند: اعتماد، وفادارای، صداقت، معرفت و هوش است. آبی رنگی است که برای ذهن و جسم سودمند می باشد، زیرا اثری آرام بخش دارد و متابولیسم بددن را کاهش می دهد. اگر رنگ های روشن حس سردی را به شما القا کنند، آبی تیره با ثبات و عمق همراه است.با توجه به همه این نکات، نتیجه می گیریم آبی رنگی بسیار ایده آل برای فضای نشیمن می باشد. بنابراین معمارآپ در این مطلب 30 نمونه از طراحی داخلی نشیمن با دکوراسیون آبی را که به ذهن، جسم و روح آرامش می بخشند را به شما معماران و علاقمندان به طراحی داخلی معرفی می کند تا الهام بخش ایده ایی نو برای شما عزیزان باشد.

 

1- رنگ آبی آسمانی خالص یک از آرامش بخش ترین رنگ ها است. ترکیب آن با دیوار مجاور سفید، کف و مبلمان یک فضای ساده و شیک را ایجاد کرده است. و گلدان های سفید با گیاهان سبز کنتراست زیبایی را در فضا خلق کرده است. تم سیاه رنگ نیز با استفاده از یک کنسول و یک کوسن و پایه های میز و مبل به فضا اضافه شده است.

نشیمن با دکوراسیون آبی

2- اگر شما تم تیره و مجلل را می پسندید، این دکوراسیون نشیمن آبی تیره با یک مبل آلبالویی رنگ و کوسن های زرد اکری رنگ بسیار مناسب برای فضای شما می باشند. اکسسوری های برنز و تابلوی هنری رنگارنگ این دکوراسیون مدرن را تکمیل کرده اند.

3- یکی دیگر از طراحی نشیمن با دکوراسیون آبی تیره را در تصویر زیر مشاهده می کنید. در این نشیمن از هنر مدرن POP الهام کرفته شده است. و استفاده از تابلو های زرد روشن و طرح های گرافیکی کوسن ها کنتراست زیبایی را در فضا ایجاد کرده است. فرش و آباژور کنار مبل و میز شیشه ایی و اکسسوری ها نیز مدرن انتخاب شده اند.

4- این اتاق نشیمن با تم ساحلی طراحی شده است. صندلی هایی با پارچه راه راه، فرش با طرح های آبی رنگ، پانل های آبی همگی تداعی کننده یک کلبه ساحلی هستند. استفاده از میز های جلو مبلی مدرن سیاه رنگ و قفسه های دیواری منحصر به فرد ظاهری مدرن به این نشیمن ساحلی اضافه کرده است.

5- در این نشیمن با تم آبی تیره، دیوار ها و مبل به رنگ آبی تیره می باشند. یک صندلی زرد نیز برای جلوگیری از یکنواخت شدن فضا قرار داده شده است.

نشیمن با دکوراسیون آبی

6- در این نشیمن، دیوار پشت تلویزیون به رنگ آبی می باشد. پرده های بنفش و کوسن های روی کاناپه نیز دارای تن آبی رنگ می باشند. یک نوار زرد رنگ نیز بر روی دیوار قرار دارد که دید بصری زیبایی را ایجاد کرده است. مبلمان و کف نیز به رنگ خنثی و روشن انتخاب شده اند.

7- در این اتاق نشیمن هم مجددا ترکیب رنگ بنفش و آبی مشاهده می شود. به این صورت که کنسول تلویزیون و مبل ها به رنگ آبی و فرش و دو بالش روی فرش بنفش می باشند. در این فضا مقدار زیادی رنگ سفید استفاده شده تا از تاریک شدن فضا جلوگیری شود.

8- آیا رنگی وجود دارد که بیشتر از آبی پاستلی جلب توجه کند؟ این رنگ آرامش بخش در قفسه کتاب و دیوار مجاور این قفسه دیده می شود. ترکیب رنگ صورتی و آبی فوق العاده زیبا به نظر می رسد، هم چنین در این فضا یک دیوار پارتیشن چوبی نیز مشاهده می شود.

طراحی داخلی نشیمن با دکوراسیون آبی

9- تی وی روم این نشیمن دارای یک کمد آبی رنگ بزرگ است. فرش نیز دارای تن آبی می باشد. و فضای آرامش بخشی را ایجاد کرده است.

10- در فضای این نشیمن دیوار و کاناپه راحتی به رنگ آبی کله غاری می باشند که به فضا گرمی بخشیده اند.

نشیمن با دکوراسیون آبی

11- در این نشیمن یک کاناپه نارنجی رنگ چسترفیلد و یک آباژور پایه بلند محصول شرکت wainscoting در مقابل دیوار های آبی تیره قرار گرفته اند.

12- در این نشیمن ترکیب آبی آسمانی با رنگ سفید فضای آرامش بخشی را خلق کرده است.

13- رنگ آبی کهربایی در این نشیمن سیاه و سفید بسیار زیبا جلوه می کند. آبی معمولا حس آرامش بخشی را القا می کند اما در این خانه آین آبی کهربایی یک حس انرژی مثبت را القا می کند.

طراحی داخلی نشیمن با دکوراسیون آبی

14- در این اتاق نشیمن با تم آبی ، یک دو چرخه زینتی آبی رنگ و در کنار رنگ روشن مبل و گیاهان سبز رنگ کنتراست زیبایی را خلق کرده است.

15- در این فضای نشیمن بزرگ رنگ آبی با نارنجی به خوبی با هم ترکیب شده است. و ترکیب این دو رنگ جلوه خاصی به فضا بخشیده است.

نشیمن با دکوراسیون آبی


حتما ببینید : ایده های خلاقانه دکوراسیون – دیوار های خود را با نقاشی های هنری از شهر های مورد علاقه تان پر کنید


سایر تصاویر طراحی 30 نمونه نشیمن با دکوراسیون آبی

طراحی داخلی نشیمن با دکوراسیون آبی

طراحی داخلی نشیمن با تم آبی

طراحی داخلی نشیمن با تم آبیطراحی داخلی نشیمن با تم آبی

طراحی داخلی نشیمن با تم آبی

طراحی داخلی نشیمن با تم آبی

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ