طراحی داخلی دفتر کار Social Tailors توسط استودیوی طراحی SuperLimão

ایده های طراحی داخلی دفتر کار Social Tailors از زبان معمار پروژه : Social Tailors یک شرکت و گروه کاری متخصص در امور رسانه های دیجیتال است و در Itaim Bibi در سائوپائولو واقع شده است. رسالت استودیوی SuperLimão ارائه ی پروژه ای برای ستاد جدید شرکت بود که فضای کاری را به محلی برای به اشتراک گذاری دانش تبدیل کند و هدف اصلی آن مرتبط نگه داشتن اعضای تیم با هم بود.

مشخصات کلی پروژه :

  • معمار : SuperLimão Studio
  • مکان پروژه : سائوپائولو – برزیل (Itaim Bibi, São Paulo – State of São Paulo, 03178-200, Brazil)
  • سال ساخت پروژه : 2016
  • تیم طراحی: Lula Gouveia, Thiago Rodrigues, Antonio Carlos Figueira de Mello, Letícia Domingues

طراحی داخلی دفتر کار Social Tailors

طراحی داخلی دفتر کار Social Tailors در برزیل :

بدین منظور، هر بخش از فضا به شیوه ای دقیق و متناسب، طراحی و جزئیات بندی شد. این فضا با مساحت تقریبی 250 متر مربع، تماماً در BIM طراحی شد و بخش های زیر برای آن پیش بینی شد: بخش کاری با فضای باز، اتاق جلسات، بخش کاهش تنش، غرفه ی تلفن، سرویس بهداشتی و سایبان. درست بعد از سالن ورودی، محل ورود به بخش های دیگر قرار دارد و کل طرح، قابل تشخیص است.
برای بخش کاهش تنش، ساختار متحرک چندمنظوره لحاظ شد تا امکان پیکربندی ها و تعاملات مختلف بین افراد را فراهم آورد. جایگاه ویژه که محل ارائه برای تمامی کارکنان است، میز و صندلی هایی با ارتفاع متفاوت برای کار کردن دارد. به علاوه، محیطی نیز برای جلسات و ارائه ی ایده هایی فراهم می آورد که نیازی به استفاده از اتاق جلسات ندارند. برای تقسیم این حجم دایره ای به سایبان ها و سرویس های بهداشتی، یک سری پنل توسط SuperLimão طراحی و ساخته شد.

طراحی داخلی دفتر کار

بخش زیادی از اتاق جلسات با چوب تاواری پوشانده شده که در طراحی، جایگاه برجسته ای دارد. این بخش که در جلوی جایگاه ویژه قرار دارد شامل اتاق جلسه، غرفه ی تلفن و چندین بخش خدمت رسانی است که غذای سایر بخش ها را آماده می کنند.
بخش کاری از سکوهای کاری ساخته شده که توسط SuperLimão برای Riccó طراحی شدند و امروزه به خط تولید کارخانه تبدیل شده اند. در این ناحیه، شبکه های پروفیل الکترونیکی نصب شده اند و ورقه های آکوستیک خانگی ساخته شده چوب معدنی و نیز لامپ هایی بطور ویژه برای این پروژه، طراحی شده اند.


حتما ببینید: طراحی مرکز فرهنگی در فرانسه با الهام از چادر های سیرک


طراحی داخلی دفتر شرکت

سایر تصاویر پروژه طراحی داخلی دفتر کار Social Tailors در برزیل :

طراحی داخلی دفتر شرکت

طراحی داخلی شرکت

طراحی داخلی

طراحی دفتر کار

طراحی دفتر شرکت

طراحی شرکت

دکوارسیون

دکوارسیون داخلی

دکوارسیون داخلی دفتر کار

دکوارسیون داخلی دفتر شرکت

دکوارسیون اداری

پلان

معمای داخلی

ایده طراحی داخلی

ایده معمای داخلی

ترجمه : تحریریه معمارآپ