طراحی داخلی مدرن روستایی برای اتاق خواب

اتاق خواب روستایی :سبک طراحی داخلی مدرن روستایی یکی از مواردی است که به سرعت محبوبیت یافت. آیا این طغیانی ناخودآگاه علیه طرح های مینیمالیستی پوست کنده با رنگ های سرد است که تاکنون بر این حوزه سلطه داشته اند؟ شاید اینگونه باشد. مشخصه ی سبک روستایی اینهاست: رنگ های گرم، فرش های دنجی که به صورت پراکنده پهن شده اند، مبلمان بازیافتی با بافت خزدار همانند کفه های پالت و تنه های درختان. دیده می شود که اینها به درون سبک های دیگر نیز نفوذ کرده اند، پس آنچه سبک روستایی را پدید می آورد، دقیقاً چیست؟ در اینجا به شما یاد می دهیم چگونه ویژگی های زمخت را با نورپردازی و تصاویر حیوانات، شومینه های سنگی طبیعی و دیوارهای با روکش چوب خام ترکیب کنید تا احساس کنید در خانه ای کنار مزرعه زندگی می کنید.

اتاق خواب روستایی

چلچراغ ساخته شده از شاخ مصنوعی که بر طرح این اتاق خواب روستایی استیلا دارد ببینید. آیا به معنای واقعی کلمه احساس کردید مالک این خانه زندگی ساده و نزدیک به طبیعت وحشی دارد؟ یک چلچراغ مانند این از تیرهای چوبی کلفت آویزان کنید تا به راهی ایده ال برای رسیدن به حداکثر تأثیر سبک روستایی برسید. اجاق چوب سوز در یک گوشه جلوه ی طبیعی باشکوهی دارد و موجب می شود تیرهای چوبی به شکل دکوراسیون زیبایی دیده شوند.

اتاق خواب

در اینجا مثالی از سقف طاق دار پوشیده شده با چوب سبک داریم. این با وجود روکاری هموارتری که دارد همان قدرت سبک روستایی را با خود دارد. سه عدد گلدان بتنی نیز تأثیر مشابهی دارند و رنگی روشنی را از سقف تا کف خانه امتداد می دهند. نمای این اتاق همچون کتابخانه ی شخصی است. کتاب ها جلوه ای عالی دارند، زیرا بایستی خانه ی روستایی مملو از آرامش و راحتی باشد.

اتاق خواب مدرن

اگر چلچراغ ساخته شده از شاخ مصنوعی، ایده آل شما نیست می توانید از چلچراغ رمانتیک شمعی استفاده کنید.


حتما ببینید: دیوارهای خاص برای خانه های با مساحت متوسط


طراحی اتاق خواب مدرن

سایر تصاویر اتاق خواب روستایی :

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی مدرن روستایی برای اتاق خواب

طراحی داخلی مدرن روستایی

اتاق خواب روستای

اتاق خواب روستایی : راهنما و الهام بخش طراحی این اتاق خواب ها

منبع: home-designing

ترجمه: از تحریریه معمارآپ