ایده طراحی هتل زمستانی در فنلاند

ایده طراحی هتل زمستانی در فنلاند - winter hotel 10

ایده طراحی هتل زمستانی در فنلاند

طراحی هتل زمستانی با سقف شیشه ایی

این هتل زمستانی واقع در فنلاند توسط دفتر معماری VOID با همکاری گروه معماران Honkatalot / Polar life Haus (سازنده خانه های چوبی) طراحی و ساخته شده است. بخش پذیرش هتل مهم ترین ویژگی ساختمان اصلی به شمار می رود که در پیرامون کلبه ایی چوبی قرار گرفته که محل رفت و آمد به رستورانی مجلل و زیبا است.

هتل زمستانی

رستوران این هتل زمستانی دارای سالنی بزرگ است که از سقفی بلند، پنجره های بسیار بزرگ و شیبدار تشکیل شده است. نور طبیعی به واسطه این پنجره های بزرگ به راحتی فضای داخلی را روشن می نماید. فضای اقامتی این هتل نیز متشکل از کابین های مدرن و خاص است که دارای فضایی راحت، بزرگ و چشم انداز بی نظیری رو به جنگل می باشد.

هتل زمستانی

دیوار های این کابین ها به شکل  پنجره های بسیار بزرگ طراحی شده که دید مناسبی از اطراف کلبه را فراهم نموده است. هم چنین این طراحی باز در داخل نیز تکرار شده که شامل یک ناهار خوری و نشیمن است.

هتل زمستانی با سقف شیشه ایی

کاربران به واسطه یک پله مارپیچ مشکی رنگ به سمت اتاق خواب هدایت می شوند. ویژگی منحصر به فرد این هتل زمستانی سقف شیشه ایی آن می باشد. تمامی شیشه ها به سیستم گرمایشی مجهز هستند تا در شرایط برفی نیز امکان لذت بردن از مناظر برفی بیرون وجود داشته باشد. هم چنین کابین ها دارای یک آشپزخانه کوچک با کابینت های مشکی رنگ است که به سبک مینیمال طراحی شده است.


حتما ببینید : طراحی داخلی آموزشگاه زبان انگلیسی در برزیل


سایر تصاویر طراحی هتل زمستانی با سقف شیشه ایی

هتل زمستانی

هتل زمستانی با سقف شیشه ایی

هتل زمستانی با سقف شیشه ایی

هتل زمستانی

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه معمارآپ

درباره نویسنده