طراحی دیوار با استفاده از نقشه جهان

شما می توانید از نقشه جهان نه تنها برای یادگیری فرزندان خود به منظور شناخت نقاط مختلف دنیا استفاده کنید بلکه به عنوان هنر دیوار و یک راه حل عالی برای طراحی دیوار و پر کردن دیوار های خالی منزل خود نیز استفاده کنید. معمارآپ در این مطلب 10 نمونه از طراحی دیوار با استفاده از نقشه جهان را به شما معماران و علاقمندان به دکوراسیون داخلی نشان می دهد تا الهام بخش ایده ایی نو برای دکوراسیون داخلی فضای خانه شما باشد.

طراحی دیوار

1- این نقشه جهان از جنس چوب ساخته شده است و به شکل برجسته بر روی دیوار نصب می شود و حس گرما به فضای خانه شما می بخشد.

طراحی دیوار با استفاده از نقشه جهان

2- این نقشه جهان هندسی از جنس سیم ساخته شده است و به شما اجازه می دهد گنجینه ها و عکس های خود را از سفرهای محتلفی که داشته اید بر روی نقشه بچسبانید تا بتوانید دیوار خود را شخصی تر کنید.

طراحی دیوار

3- مسیر سفر خود را در این نقشه جهان که از جنس چوب پنبه ساخته شده است با استفاده از پونز و نخ مشخص کنید. و هم چنین می توانید عکس های کوچک خود را بر روی این نقشه جهان بچسبانید تا یک مجله سفر کوچک به طور مستقیم بر روی دیوار خود ایجاد کنید.

طراحی دیوار با استفاده از نقشه جهان

4- این نقشه جهان دارای طرح مینیمالیستی سیاه رنگ می باشد که می توانید آن را بر روی دیوار بالای قفسه یا میز اختصاص داده شده به سفر های خود قرار دهید.

طراحی دیوار با استفاده از نقشه جهان

5- تصاویر سرگرم کننده پس زمینه این نقشه جهان یک راه عالی برای ایجاد یک دیوار مخصوص در اتاق خواب بچه ها است که هم هنری و هم آموزشی است.

طراحی دیوار با نقشه جهان


حتما ببینید: طراحی 30 نمونه مبل مدرن که فضای خانه شما را زیبا تر می کنند


6- یک تصویر فوق العاده مینیمالیستی از یک نقشه جهان می تواند فضای داخلی و دیوار اتاق شما را بسیار زیبا و جذاب کند.

طراحی دیوار

7- این مجموعه ساده از پانل های قابی جهان، چرخش هنری بیشتری را بر روی نقشه جهان به ارمغان می آورد و یک ظاهر تزئینی بیشتر به دیوار های شما اضافه می کند.

8- هرچه بیشتر سفر کنید بیشتر می توانید از این نقشه جهان استفاده کنید. هر زمانی که شما به یک کشور جدید سفر می کنید، رنگ سیاه را خراشیده کرده و رنگ نسخه ای از کشور را زیر آن نشان دهید. این یک راه عالی برای نشان دادن سفر های شما است و هم چنین رنگ بیشتری به دیوار های خانه شما اضافه می کند.

طراحی دیوار

طراحی دیوار با نقشه جهان

9- این نقشه جهان در لایه ضخیمی چاپ شده است که به شما اجازه می دهد پونز ها را مستقیما در آن فرو کنید بدون آن که نگران سوراخ شدن دیوار در پشت نقشه باشید.

طراحی دیوار

طراحی دیوار با استفاده از نقشه جهان

10- این نقشه رنگارنگ سه بعدی جهان است که با استفاده از کاغذ های رنگی بادوام و به صورت پیش ساخته، ساخته شده است. و دارای طرحی جذاب و زیبا است و نصب آن بر روی دیوار بسیار آسان و راحت است.

طراحی دیوار با نقشه جهان

منبع: contemporist

ترجمه: از تحریریه معمار آپ