طراحی اتاق غذا خوری روستایی

سبک طراحی داخلی مدرن روستایی یکی از مواردی است که به سرعت در بین مردم محبوبیت یافته است. دکوراسیون روستایی می تواند به فضای داخلی گرمای فوق العاده ایی را ببخشد. و به همین دلیل سبک روستایی برای فضای اتاق غذا خوری بسیار مناسب می باشد. سبک روستایی می تواند با بسیاری از تاثیرات مختلف مانند صنعت روز، قبیله ایی، هندسی، مدرن و سنتی ادغام شود. اما با توجه به این تاثیرات برای شما دانستن این که کدام یک برای شما و خانه شما مناسب می باشد کاری دشوار است. بنابراین معمارآپ در این مطلب 30 نمونه از طراحی اتاق غذا خوری روستایی را که شامل میز ناهار خوری روستایی، صندلی های ناهار خوری مجلل و نیمکت های چوبی، لوستر های بزرگ و دکوراسیون روستایی هستند را به شما معماران و علاقمندان به طراحی معرفی می کند تا علاوه بر راهنمایی شما، الهام بخش ایده ایی نو برای طراحی و دکوراسیون فضای منزل شما باشد.

 

1- این اتاق غذا خوری روستایی بخشی از طرح آشپزخانه است. در فضای ناهار خوری یک طاق معماری زیبا قرار دارد و یک لوستر بزرگ با بافت حصیری از سقف آویخته شده است. سبک بافت حصیری در میز و صندلی شش نفره ناهار خوری نیز وجود دارد.

اتاق غذا خوری روستایی

2- در این اتاق غذا خوری در قسمت سقف تیر های چوبی قرار گرفته است. در این فضا یک میز ناهار خوری چوبی قرار دارد که بخشی از زیبای زندگی را به نمایش می گذارد.

3- در این فضا رنگ صندلی های ناهار خوری متفاوت از مبلمان نشیمن می باشد که باعث جداسازی فضای غذا خوری از دیگر فضا ها شده است.

4- این طرح دکوراسیون شیک روستایی مدیترانه ایی دارای حس شگفت انگیز از پیشرفت های پیچیده در مورد آن است. میز و صندلی های چوبی، لوستر های منحصر به فرد آویخته شده از سقف، سقف چوبی، شومینه و قسمت زیرین آن که قطعات چوب در آن قرار گرفته است این فضای روستایی را کامل کرده اند.

طراحی اتاق ناهار خوری روستایی

5- در این فضا دکوراسیون روستایی با تم ساحلی مخلوط شده است. آثار هنری Driftwood بر روی یک دیوار نصب شده است و دو لوستر با طرحی زیبا روی میز ناهار خوری آویخته شده اند.

6- در این اتاق غذا خوری یک میز ناهار خوری چوبی قرار گرفته است. پایه های این میز با رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند تا میز نو و مدرن به نظر برسد. فضای این اتاق غذا خوری روستایی با استفاده از سه لوستر آویخته از سقف روشن می شود.

7- سبک روستایی و صنعتی دو زیبایی شناختی هستند که کاملا با یک دیگر همخوانی دارند. در این جا یک مجموعه از چهار پایه با یک میز بزرگ چیده شده است. و بر روی میز یک گلدان بتنی فلزی قرار داده شده است.

طراحی اتاق ناهار خوری روستایی

8- در این اتاق ناهار خوری صنعتی روستایی از ترکیب صندلی و چهار پایه های متنوع که هر کدام دارای یک طرح خاص هستند استفاده شده است.

9- در این اتاق غذا خوری روستایی از خز مصنوعی بر روی صندلی چوبی سفت استفاده شده است. و در انتهای اتاق نیز بر روی لبه تخت از همان خز مصنوعی استفاده شده است. در زیر سقف شیشه ایی به منظور تنظیم نور های چشمک زن در جشن های شبانه و یا هنگام شام خوردن، با استفاده از زنجیره ایی از ریسه ها لامپ های Festoon آویخته شده اند. و یک فرش بافتنی طبیعی بر روی کف پوش سنگی فضا پهن شده است تا به فضا گرمی ببخشد.

10- در این فضای ناهار خوری صندلی های منحصر به فرد چوبی یک میز بزرگ را احاطه کرده اند. لوستر آویخته شده از سقف نیز دارای یک طرح هندسی مدرن می باشد.

11- این فضای ناهار خوری از عناصر قبیله ای ایده گرفته شده است به این صورت که بر روی دیوار یک تابلو با تصویر قبیله ایی سیاه و سفید نصب شده است. هم چنین این تصویر هماهنگ با دستمال سفره روی میز می باشد. مجموعه ای از چهار صندلی که متشکل از دو صندلی چوبی سیاه رنگ و دو صندلی حصیری می باشد در فضا قرار گرفته است. این تضاد در فضا هویت را به ارمغان می آورد.

12- در این اتاق غذا خوری از میز و صندلی های مدرن استفاده شده است. اما بر روی دیوار از یک نوع چوب و یک ساعت steampunk استفاده شده است که مجموعه را به فضایی روستایی تبدیل کرده است.

طراحی اتاق ناهار خوری روستایی


حتما ببینید : طراحی خلاقانه المان فستیوال سرعت توسط Gerry Judah


سایر تصاویر طراحی 30 نمونه اتاق غذا خوری روستایی

دکوراسیون اتاق روستایی

اتاق غذا خوری روستایی

دکوراسیون اتاق روستایی

اتاق غذا خوری روستایی

اتاق غذا خوری روستاییاتاق غذا خوری روستایی

دکوراسیون اتاق روستایی

دکوراسیون اتاق روستایی

 

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ