طراحی سالن فرودگاه بین المللی LAX توسط گروه معماری Slade Architecture

سالن فرودگاه بین المللی LAX خطوط هوایی Virgin Atlantic در پایانه شماره 2 فرودگاه بین‌ المللی شهر لس آنجلس، ایالات متحده آمریکا توسط گروه معماری Slade Architecture طراحی شده است.

سالن فرودگاه بین المللی LAX

سالن فرودگاه بین المللی لس آنجلس دارای یک سالن استراحت می باشد که یادآور غروب های گرم شهر لس آنجلس، سبک زندگی آرام، دور نمایی از کوه ها، موج‌ سواری‌ ها و منحنی های یکنواخت و سطوح تراشیده شده است. این سالن دارای محیطی آرام و دلنشین است که از مهمانان به دور از هیاهو و شلوغی پایانه فرودگاه پذیرایی می کند.

سالن فرودگاه بین المللی LAX

سالن استراحت اصلی فرودگاه بین المللی مانند تندیس تراشیده شده است و جداره های مسی آن به شکلی در فضا کشیده شده است که به شکل اریب سالن استراحت را از کلاب هاوس جدا می کند. در این سالن می توان ساختمان قدیمی فرودگاه LAX (فرودگاه لوس آنجلس)، هواپیما ها، باند فرودگاه، هالیوود و تپه های آن را مشاهده کرد.

سالن فرودگاه بین المللی LAX

فضا های متنوع و مبلمان شده ای متناسب با موقعیت های اجتماعی مختلف در این حجم مثلثی که با این جداره های پر پیچ و خم ساخته شده وجود دارد. پهن ترین قسمت مثلث، یک چشم انداز سنتی دارد و در آخرین قسمت آن کاناپه های مختلفی برای استراحت مهمان ها قرار داده شده است که در گوشه شیشه ای آن می توان تپه های هالیوود را مشاهده کرد.

سالن فرودگاه بین المللی LAX

تیم طراحی Slade Architecture بخشی از سالن فرودگاه بین المللی LAX را به عنوان کافی شاپ طراحی کرده است که در آن محصولات طبیعی کالیفرنیا سرو می شود. طراحان برای مبلمان این منطقه از صندلی های کلاسیک Walter Knoll Turtle استفاده کرده اند. هم چنین در این فضا از نیمکتی به شکل تخته موج‌ سواری که در طول پنجره ها کشیده شده است استفاده کرده اند.

طراحی سالن فرودگاه

تیم طراحی Slade Architecture برای ساخت کافی شاپ این فرودگاه از قایق ها، تخته های اسکیت، تخته های موج‌ سواری و سنگ های ساحلی ایده گرفته اند. اگر شما می خواهید تا باشکوه ترین هواپیمای Virgin Atlantic را مشاهده کنید حتما این قسمت از سالن فرودگاه بین المللی LAX را برای نشستن انتخاب کنید. صندلی های کلاسیک Walter Knoll Turtle که در این قسمت چیده شده اند حاصل ذوق و هنر طراحی هنرمند مشهور کالیفرنیایی به نام Ray و Charles Eames می باشد.

طراحی سالن فرودگاه

تیم طراحی Slade Architecture راس این حجم مثلتی را به گونه ایی طراحی کرده اند که فضایی برای ملاقات های خصوصی، دوستانه و هم چنین لذت بردن از شامی لذیذ و خوشمزه به سبک زندگی کالیفرنیایی ها خلق شده است.

طراحی سالن فرودگاه

آثار منحصر به‌ فرد و جذابی در دو انتهای حجم مثلثی شکل دیده می شود. در شمالی ترین بخش سالن بازیگر انگلیسی به نام Vic Lee فضای زیبایی را خلق کرده است و در گوشه جنوبی سالن، بازیگر کالیفرنیایی رسانه های دیجیتال به نام Diana Reichenbach با خلق اثری رنگارنگ، ذوق و هنر داستان پردازی خود را به تصویر کشیده است.


حتما ببینید: طرح رؤیایی پایدار و جدید مرکز علوم کراکوف به شکل باغ چند طبقه


سایر تصاویر پروژه طراحی سالن فرودگاه بین المللی LAX توسط گروه معماری Slade Architecture

طراحی سالن فرودگاه

طراحی فرودگاه

طراحی فرودگاه

سالن فرودگاه بین المللی LAX

پلان فرودگاه بین المللی LAX

منبع: contemporist

ترجمه: از تحریریه معمار آپ