کانسپت های طراحی آپارتمان برای زوج جوان

در این دو طرح آپارتمان راه‌هایی برای طراحی آپارتمان برای زوج جوان ارائه شده است. آپارتمان اول کار شیک و ظریفی است که لبه ها در آن به سمت مردانه تر بودن سوق یافته است، اما به طور کلی نتیجه فضایی زیبا است که هم دختر و هم پسر از آن لذت ببرند. خانه دوم ترکیبی کاملا زنانه دارد که می تواند برای بعضی دختران بسیار دخترانه باشد.

طراحی آپارتمان برای زوج جوان

طراح این آپارتمان اندرو ولکاو است و طراحی به گونه ای است که ظاهر آن به آرامی با شماتیکی حداقلی از اتاق نشیمن ساخته شده است که گرما را از تن رنگ سیر چوب اشکل تزئینی دیوار می گیرد.

طراح به وسیله چراغ های آویز غذا خوری منحصر به فرد به طرح یک لایه ی اضافه داده است.

طراحی آپارتمان برای زوج جوان

طراحی آپارتمان برای زوج جوان

آشپزخانه کوچک این خانه که به محل غذاخوری نیز نزدیک است دارای روکش چوبی است و با دیوار منطبق شده است.

طراحی داخلی آپارتمان کوچک

طراحی داخلی آپارتمان کوچک

اتاق خواب را نیز در نگاه اول با نور کمتر از ذات خود طرح می بینیم. منطقه کوچکی که تمام دیوارهایش به تخته‌ی بالای تخت خواب اختصاص یافته است لوکس به نظر می آید. خط افقی شیشه ای سیاه براق ظاهری وهم آمیز با ابعادی باریک را ایجاد نموده است. همچنین از درب های مخفی برای گول زدن چشم و افزایش حس فضای بیشتر و همچنین برای پنهان کردن به هم ریختگی از دید استفاده شده است.


حتما ببینید: ایده طراحی خانه مدرن با رنگ های متنوع


طراحی داخلی آپارتمان کوچک

و اما هنر واقعی را می توانید در پایین تخت مشاهده نمایید که با ایجاد درب های دوطرفه در هر طرف تخت و تقسیم شدن سالن این آپارتمان کوچک به وسیله دیوار ایجاد شده است. به علاوه در داخل همان دیوار از یک تلویزیون صفحه تخت یکپارچه که از خیلی نزدیک دیوانه کننده است، استفاده شده است.

طراحی آپارتمان برای زوج جوان

طراحی آپارتمان برای زوج جوان

 

ترجمه: معمارآپ