استفاده از ترکیب رنگ های متنوع برای طراحی خانه مدرن

برای درک بهتر طراحی خانه مدرن مثالی از طراحی ” نوردیکو ” را برای شما آماده نموده ایم که نادیده گرفتن تاثیر معیار های شگفت انگیز کودکانه در نوع طراحی صاحب سبک و زیبایش، غیر ممکن است. قطعا خانه ی هر خانواده ای باید از مقداری سرزندگی و تفریح برخوردار باشد.

از ویژگی هایی که در همان نگاه اول توجه را به خود جلب می نماید  یک کاناپه صورتی زیبا با طراحی سرزنده و یک صندلی “بین بگ “ است که همگی نمایش یک فضای ایده آل برای زندگی را دارند و در واقع با هدف “زنده” بودن طراحی شده اند. در چنین خانه ی سرگرم کننده و غیرمعمولی،  مشتریان و بینندگان به جای آنکه از دست زدن و لمس کردن چیزی بیم داشته باشند،  وسوسه می شوند تا کفش هایشان را در بیاورند، مدتی بمانند، راحت باشند و احساس آرامش کنند.

طراحی خانه مدرن

اهمیت رنگها در چنین اتاق نشیمن پرنور و جاداری کاملا نمایان و جلوه گر است.

طراحی خانه مدرن

قطعا نمی توانید کاناپه خوش قالب و صورتی رنگ که شما را به وسیله چشم هایتان به نشستنی راحت دعوت میکند را نادیده بگیرید.

دکوراسیون نشیمن

کف گسترده و جادار اتاق ، فضای بسیاری برای قرار دادن میز قهوه ساده ای در اختیارمان میگذارد. البته که گیاهان داخلی ساختمان هم خود یک لایه از رنگ را به خانه اضافه کرده اند.

طراحی داخلی منزل

طراحی داخلی منزل

رنگ آبی بعضی دیوارها نیز بسیار خوشرنگ هستند؛ نه خیلی جیغ و پررنگ، نه کم رنگ و رنگ پریده.

طراحی داخلی نشیمن

یکی دیگر از ایده های جذاب استفاده از یک آباژور مدرن است که مطالعه را در زمان خاموش بودن چراغ های سقفی راحت و آسان می نماید.


حتما ببینید: ایده های طراحی خانه های کمتر از 60 متر مربع


دکوراسیون نشیمن

به عبارت دیگر می توانید تلوزیون به هر سمتی در اتاق بچرخانید تا بتوانید مشغول هرکاری که باشید تلوزیون نیز ببینید.

دکور تلوزیون

با این طراحی هوشمندانه اثاثیه و لوازم بزرگ را نیز به سادگی و به سرعت به منظور تغییر دکور میتوان به اطراف چرخاند و جابجا کرد.

معماری داخلی مسکونی

طراحی داخلی مدرن

در این منزل طراحی به گونه ای انجام شده است که با اختصاص فضای کوچک به آشپزخانه و غذاخوری، محیط بزرگ و بازی برای محوطه اصلی نشیمن به جا بماند.

لامپ های دیواری مدل ” Flos Mod 265 ” ؛ راه حلی بسیار خلاقانه برای نورپردازی است ، زیرا که این لامپ ها هیچ فضایی از کف اتاق را اشغال نمی کنند و هر زمان هم که لازم باشد میتوان از ویژگی تاشو بودنشان استفاده کرد و آن ها را جمع نمود.

طراحی دکوراسیون مدرن

طراحی دکوراسیون مدرن

طراحی دکوراسیون مدرن

طراحی داخلی مدرن

طراحی داخلی مدرن

طراحی داخلی مدرن

طراحی داخلی مدرن

 

ترجمه: معمارآپ