ایده های دکوراسیون لایه ای شاد برای خانه هایی با فضای کم

در این قسمت ما سعی داریم چند نمونه از طراحی ایده های دکوراسیون لایه ای شاد برای خانه های که فضای بسیار اندکی دارند ارائه کنیم .ایدهای ما برگرفته از اخرین متد روز  تلفیق شده با خلاقیت  و نواوری هستند .ما میخواهیم نشان دهیم که چگونه رنگ های سیاه و سفید میتوانند  در خلق   محیط هایی الهام بخش با طراحی شاد هنرمندانه  نقش بیافرینند .استفاده از رنگ های شادی بخش به همراه هنر مدرن و انتخاب هوشمندانه  مبلمان از جمله خصیصه  کلیدی چهار نمونه برگزیده ای است که سعی داریم ارائه کنیم .تمام فضای دیوار های کوچک این خانه با نمایش ها و هنر های تایپوگرافی   برجسته  طراحی شده اند .که این نشان دهنده میزان بلند پروازی خلاقانه طراحان است .تمامی مبلمان و دکوراسیون های چیده شده به بهترین شکل در محیط خانه قرار گرفته اند .دیگر  لورازم تزئیناتی نیز به شکل هنرمندانه  ای در کنار هم به چینش در اورده شده اند .تعادلی که  در اینجا ایجاد شده است  بیانگر  سبکو سیاق  مدرنی است که نتیجه تلاشها و تجربیات فراوانی است.ای چهار نمونه  شما را به یک سفر هیجان انگیز به دنیایی رنگ و هنر میبرد .

Joyous Layerd Decor

ایده های دکوراسیون لایه ای شاد :

در خانه اول همانطور که مشاهده میکنید رنگ سبز مخملی گلها و  کوسن ها  تنها رنگی است که فضای داخلی ارائه شده است .اگر دفت کنید رگه هایی  از رنگ ابی نیز در جای جای محیط جریان دارند .

Joyous Layerd Decor

رنگ سفید دیواره ها ارائه کننده ی فاخرترین طراحی موجود است .تابلو های چند تخته ای با طراحی  ماهی های در حال چرخش فضایی رویایی به ارمغان اورده است .چیرگی رنگ سفید در این محیط کاملا مشهود است .رگه هایی قهواه ای در مبلمان و میزها تاحدودی این خلوص سفیدی را به چالش کشیده اند .

Joyous Layerd Decor

در جلوی مبل میز کوچک گردی قرار دارد که  رنگ تیره  ان با رنگ سفید سینی بالایش در تقابل است .در زیر میز قالیچه ای طرح دار  روح تازه ای به زمین بخشیده است .قالیچه استفاده شده دارای طرحی های  هندسی است که بر روی دیوار نزدیک گلدان حک شده است .این طرح برگ گل گندم نام دارد.


حتما ببینید: طراحی داخلی آپارتمان با تم سفید


Joyous Layerd Decor

هنر دیوارها و اتاق نهار خوری با فضای باز محیط غذا خوردن را بیشتر وبیشتر دلنشین و مطلوب ساخته است .

Joyous Layerd Decor

صندلی سیاه  دسته دار برای ایجاد تناقض با سه صندلی دیگر  انتخاب  شده است.

Joyous Layerd Decor

میز کنسول ساده اتاق  نشیمن با یک اینه گرد و دو جا شمعی دیواری مزیین شده است .

Joyous Layerd Decor

در ورودی خانه قفسه جاکفشی بسیا کوچکی مشاهده کردیم که  با دو کوسن رنگی و طرح دار دکور شده بود .نوشته بالای این قفسه با  نورپردازی  برجسته سازی شده است .در سمت راست قفسه  دیگری وجود دارد که با درهای لووری که فضای داخلی  ان  از محیط خارجی جدا شده است.

Joyous Layerd Decor

فضای دوم از ایده های دکوراسیون لایه ای شاد نیز دارای طراحی رنگ سبز ملایم است اما این بار از رنگ زرد برای این هارمونی استفاده شده است .قاب عکس ها ،چراغ ها و دیگر لامپ های دیواری مجموعه ای از شبکه های خطوط سیاه را بروی دیوار سفید ایجاد کرده اند .مدل لامپ های بازو دار بروی دیوار محیط اتاق زا به فضای  مطالعه مناسبی تبدیل کرده است.بدونه اینکه نیازی به چراغ مطالعه دیگر باشد.

Joyous Layerd Decor

علیرغم امکانات  بسیار محدود این اتاق هم به عنوان نشیمن استفاده میشود هم به عنوان اتاق موسیقی .باتوجه به  چند منظوره بودن اتاق  یک  قفسه چوبی بر بالای تلوزیون نسب شده است .دیگر تزیینات  همانند عکس ها و گلها بروی پیانو قرار گرفته اند تا از  قسمت های دیگر تهایت استفاده  شود .

Joyous Layerd Decor

برای جدا سازی  محیط نهار خوری و پذیرایی از دو سبک نور پردازی متفاوت استفاده شده است .علاوه  بر اینها یک طرف از میز نهار خوری برای چیدن  کتاب و سایر  وسایل مورد استفاده قرار گرفته است .این چیدمان توانسته است یه زیبایی و تمامیت بین دو اتاق فضایی مجزا  استفاده کند.

 

 

Joyous Layerd Decor

قسمت چوبی طراحی شده به میز نهار خوری  چشم اندازی نامتقارن داده است دو عدد از صندلی های اسکاندیناویایی طراحی شده  توسط تام کلی یک طراحی متفاوتری را نصبت به دوتای دیگر  ارائه میدهند. در پشت فضای نهار خوری گوشه ای به عنوان نشیمن گاه  ایجاد شده است . این قسمت دارای  هارمونی  طراحی چوبی با پابه  چوبی میز است این قسمت یکی از جذاب ترین قسمت های اتاق است که الهام بخش یکی از مثبت ترین فضاهای خانه است .

Joyous Layerd Decor

قسمت های  جانبی میز نهار خوری به اتاق چشم اندازی ساده ارائه کرده است .

Joyous Layerd Decor

رنگ سبز ملایمی که به اشپزخانه  داده شده است با رنگ اصلی سبز  سایر قسمت ها  هم خوانی دارد.

Joyous Layerd Decor

رنگ تیره یخچال به طراحی ونور پردازی معنای خاصی بخشیده است .

Joyous Layerd Decor

سومین طراحی داخل خانه دارای طراحی تلفیقی رنگ سیاه و سفید با  رگه های از ابی کم رنگ است .

Joyous Layerd Decor

نگاه مینیمالیستی با طراحی سیاه و سفید محیطی مناسب برای  ارامش ایجاد کرده است .

میزهای نهار خوری

میز نهار خوری تیره  با چهار صندلی سفید طراحی شده توسط های ریپلیکا .

کفپوش های چوبی

کف چوبی با طراحی جناخی چپ وراست فضایی گرم ایجاد کرده است .

اینه های پنلی

پانل های  ایینه ای نور پردازی فضا را ارتقاء بخشیده است .

نور پردازی اتاق خواب

چراغ های اویزان چوبی اتاق خواب یک  طراحی تگ رنگ را به نمایش  کشیده است .

نور پردازی اتاق خواب

چشم انداز هندسی چراغ های اویزان  بسیار هنرمندانه  مرز های بین  تاریکی و نور را به چالش کشیده اند. این هنر نیازمند توجه بیشتری است .

طراحی اتاق خواب

اتاق خواب و اتاق نشیمن با یک تیغه پنجره دار و یک در  از هم تفکیک سازی  شده اند .

طراحی اتاق خواب

اتاق خواب دونفره  دوم با روختی های متنوعی و   میزهای  کنار تختی کوچک   مزیین شده است .

طراحی اتاق خواب

در کمد همانند یک  پانل دیواری طراحی شده مینمایاند .

طراحی خانه

طراحی چوبی مشابه در داخل سرویس های بهداشتی .

ایده های نوین دکوراسیون وطراحی اتاق نشیمن

در نهایت اینکه اخرین نمونه ای که از طراحی دکوراسیون Joyous Layerd Decor بهره برده است دارای ترکیب رنگ بندی فیروزه ای و قهوه ای روشن است . که الهام اور طبیعت گرم منابع گرم سیری و وسواحل زیبای خلیجی است .انتخاب این دو رنگ  باهم درر اوج سادگی بسیار لوکس و چشم نواز است .

Joyous Layerd Decor

نقاشی های هندسی این طراحی از جمله  خصصیصه های منحصر به فرد ان است .طرحها و حجم های زاویه دار با حجم های مدور  بر روی دیوارها نیز  بسیار متمایز کننده است .

Joyous Layerd Decor

دو عدد میز جلو مبلی در مرکزیت اتاق با اشکال و طراحی سه گوش  بین محیط و سایر مبلمان  هارمونی ایجاد کرده است .

Joyous Layerd Decor

صندلی های نهار خوری از  رنگ  فیروزه ای روشن و چوبی انتخاب  شده اند .

Joyous Layerd Decor

کاشی های طرح دار کف اتاق نمایی از یک ورودی زیبا ارائه کرده است .

Joyous Layerd Decor

رنگ فیروزه ای کابینت های دیواری  طراحی گرم و دلپذیری را به اشپزخانه  بخشیده است .

طراحی اتاق پذیرایی

چراغ های اویزان نشیمن و نور پردازی اتاق نهار خوری با اشکال مختلف و تم چوبی اتاق ها بسیار متنوع است .

طراحی اتاق پذیرایی

ایده های دکوراسیون لایه ای شاد :

ترجمه : تحریریه معمارآپ