دیوار های جدا کننده براگ

دیوار های جدا کننده

دیوار های جدا کننده براگ

تقسیم فضا با دیوار های جدا کننده براگ

دیوار های جدا کننده براگ مفهوم جدیدی از الگو های تاریخی و یا روشی نوین در آرایش محیط داخلی محسوب می شود که تا قبل از این محصول هرگز مشاهده نشده است. این محصول توسط شرکت براگ در هر ابعادی تولید شده که با استفاده از فایل های دیجیتالی مانند: DXF و DWG قابل اجرا می باشد. هم چنین شرکت براگ این محصول را در طیف رنگی متنوعی تولیده نموده تا انعطاف بیشتری در استفاده از این پانل ها ایجاد شود. و برای کارفرمایان این امکان وجود داشته باشد تا از بین بیش از 3000 طیف مختلف (شامل سیستم رنگ طبیعی NCS و سیستم رنگ استاندار اروپا RAL و سیستم رنگی لکوربوزیه ) رنگ مد نظر خود را انتخاب نمایند. این شرکت با وجود توانایی های خود می تواند قطعات اتصال دهنده پانل ها را نیز با استفاده از لاک های حرارتی به رنگ خود پانل ها رنگ آمیزی نماید و به محصول نهایی ظاهری منسجم تر ببخشد.

دیوار های جدا کننده

این محصول دارای تکنولوژی لیزری می باشد که در مقابل ذهن خلاق طراحان بیشترین انعطاف را از خود نشان داده است. شرکت براگ با ایجاد فرصتی به معرفی این محصول منحصر به فرد با کاربرد های بسیار پرداخته است. این محصول به عنوان مصالح پوششی در طراحی داخلی کاربرد دارد که در اشکال متنوع با شکل پذیری بالا تولید شده است. متریال این دیوار های جدا کننده از جنس MDF ، لمینت فشرده ( CELLON ) است و یا با روکش چوب بلوط ساخته می شود. به شکل عمده علاقمندان این محصول از دیدن میزان پرداخت جزئیات در ایجاد طرح مورد نظر خود و مقایسه آن با تکنیک های تولید گذشته مانند آنچه با ماشین های CNC تهیه می شد شگفت زده می شوند.

دیوار های جدا کننده

سیستم رنگ لکوربوزیه با نام تجاری Les Couleurs® :

معماری سوئیسی به نام لکوربوزیه، علاوه بر میراث معماری که از خود به جای گذاشته، به علت ابداع سیستم رنگ در تمام دنیا شهرت یافته است. این سیستم شامل 63 رنگ متناسب با فضا های معمارانه وی می باشد که در بنیان طبیعی خود هماهنگ هستند و قابلیت ترکیب شدن و همنشینی بی نظیری دارند. شما می توانید با پیروی کردن از این استاد معماری پانل سفارشی خود را در این سیستم رنگ انتخاب نمایید. با مراجعه به سایت www.bruag.ch اطلاعات بیشتری در رابطه با دیوار های جدا کننده داخلی کسب نمایید.

دیوار های جدا کننده

معرفی محصول Bruag :

  • کاربرد : دیوار ، استفاده دکوراتیو ، داخلی و خارجی
  • نوع متریال : پایه چوب
  • شکل و قالب : ورقه – صفحات با اندازه مشخص- پانل با اندازه مشخص
  • مکان استفاده : نما ، پوشش بالکن ، پوشش دیوار ، دیوار جدا کننده ، دیوار های کشویی کاذب ، سیستم عایق صدا
  • رنگ محصول : سیستم رنگ طبیعی NCS – سیستم رنگ استاندارد اروپا RAL – رنگ های منتخب لکوربوزیه (معمار سوئیسی)
  • ویژگی های این محصول : تراکم پائین فیبر ( بدون فورمالدهید) ، برش پذیر با لیزر ، قابلیت اجرا با طرح دلخواه (70 الگوی متفاوت موجود و امکان اجرای هر طرح با فرمت DXF / DWG ، مقاوم در برابر آتش بدون هیچ پوشش اضافه
  • ابعاد محصول : فرمت خام : 10x2800x2070mm, 19x5600x2070, 30x5600x2070 – فرمت صنعتی با سطح پوشش دهی حداکثر: 5600mm x 1300mm -ضخامت: 10, 19 or 30mm

دیوار های جدا کننده

ویژگی ها و فواید محصول Bruag :

  1. مقاومت بالا
  2. طیف رنگی گسترده
  3. امکان اجرای فرم های کاملا شخصی و انتخابی ( چه در طرح ها و چه در انواع تزئینات)

حتما ببینید : ساخت آجر زیست محیطی


سایر تصاویر تقسیم فضا با دیوار های جدا کننده براگ

دیوار های جداکننده مدرن

 پارتیشن

دیوار های جداکننده مدرن

دیوار های جدا کننده براگ

 پارتیشن

دیوار های جدا کننده براگ

دیوار های جدا کننده براگ

دیوار های جداکننده مدرن

دیوار های جداکننده مدرن

متریال پارتیشن

متریال پارتیشن

متریال پارتیشن

 پارتیشن

منبع : archdaily

ترجمه : از تحریریه معمارآپ

درباره نویسنده