طراحی ویلای لوکس دیوید بکهام

دیوید بکهام جزء یکی از حرفه ایی ترین و مشهور ترین ورزشکاران جهان محسوب می شود. این فوتبالیست معروف انگلیسی، در تیم هایی مانند: آث میلان، رئال مادرید، منچستر یونایتد و  لس آنجلس گلکسی بازی کرده است. و می توان گفت که در داخل و بیرون زمین یک حرفه ایی به تمام معنا می باشد. دیوید بکهام نیز مثل تمام فوتبالیست های مشهور حال حاضر و حتی گذشته، در بعضی از نقاط جهان مالک چندین خانه و عمارت منحصر به فرد می باشد. معمارآپ در این مطلب ویلای لوکس دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا را که در سواحل شهر میامی قرار دارد را به شما عزیران معرفی می کند. قیمت این عمارت لوکس بیش از 34 میلیون دلار می باشد.

خانه تفریحی دیوید بکهام

این خانه تفریحی در سواحل شهر میامی و رو به دریا واقع شده که در یکی از زیبا ترین نقاط رو به شهر طراحی شده است. این عمارت لوکس از طرف دیوید بکهام به همسرش ویکتوریا هدیه داده شده است. ویلای لوکس دیوید بکهام به سبک نئوکلاسیک و ویژگی های خانه های تفریحی میامی مانند: رنگ سفید و ستون های کورنتی یونانی طراحی شده است. و در محوطه این خانه تفریحی فضای سبز زیبایی نیز طراحی شده است. معماران در فضای داخلی این خانه تفریحی لاکچری از بهترین متریال های وارداتی استفاده کرده اند. به طور مثال سنگ مرمر شومینه و سنگ کف پوش از کشور ایتالیا تهیه و خریداری شده است.

طراحی عمارت لوکس دیوید بکهام


حتما ببینید : ایده دکوراسیون دیوار – یک شروع کننده گفتگو با آویختن هنر معماری بر روی دیوار شما خلق می شود


این ویلای لوکس به صورت دوبلکس طراحی شده که در طبقه همکف فضا هایی مانند: آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن و یک میز بیلیارد قرار دارند و در طبقه بالا نیز اتاق کار، چند اتاق خواب، اتاق لباس و حمام ها تعبیه شده است. معماران به منظور سهولت در دسترسی به فضای خدماتی، در نزدیکی آشپزخانه یک انبار نوشیدنی در یک فضای محصور تعبیه کرده اند. هم چنین در سطحی پایین تر از طبقه همکف این عمارت نیز یک سالن بدنسازی با امکانات کامل تعبیه شده است.

ویلای لوکس دیوید بکهام

منبع : hello magazine

ترجمه : از تحریریه معمارآپ