4 نمونه الهام بخش از طراحی کلبه مدرن که قضاوت خلاقانه ی شما را به دنبال خواهند داشت

کلبه مدرن :چنین به نظر می رسد سرعت گذر عمر از همیشه بیشتر است و ما از طریق اینترنت بی سیم و بستر رسانه های اجتماعی، بی درنگ به همه چیز و همه کس دسترسی داریم. ظاهراً گوشی های هوشمند خواه ناخواه با قوی ترین چسب ها به کف دست ما چسبیده اند. آیا تابحال آرزو کرده اید چند صباحی از شر دستبندهای محیط مدرن خلاص شوید و به جای دروی فرار کنید که دست هیچ کس به شما نرسد؟ خیلی خوب، خودتان را در یکی از این چهار کلبه ی مدرن الهام بخش در سرزمین های وحشی در هوای برفی خیره کننده تصور کنید، هیچ کس نمی تواند ارامش درونی و بیرونی شما را با ارتباطات مدرن به هم بریزد …

طراحی داخلی کلبه مدرن

نیازی نیست حتماً در یک کلبه ی خشن باشید تا دست کسی به شما نرسد. فصای داخلی این کلبه ی امروزی تمامی آسایش خانه را در خود دارد تلویزیون، کامپیوتر و تلفن. یک میل چند تکه ی کوسن دار که در طرفین آن یک سری گیاه در گلدان های مدرن کاشته شده اند. تکه ی بزرگی از نقاشی دیواری تک چهره ی روباه، دیوار را مزین کرده تا اندکی از حس و حال حیات وحش را به خانه بیاورد.

طراحی دکوراسیون کلبه مدرن

کوسن های سیاه رنگ کفی و عسلی به شکل تنه ی درخت در یک طرف مبل مدرن جای گرفته اند. یک فرش با الگوهای سنتی در نقطه ی مرکزی در زیر میزهای قهوه خوری با سه طرح مختلف، پهن شده است. در مقابل میزهای قهوه خوری مدرن، یم مبل خاکستری دیگر وجود دارد که در نگاه اول، جلب توجه می کند. بالاتر از نیمکت دوم، طرح دکوری سر گوزن به سبک شبح مانند یک بخش دیگر از هنر روستایی را به نما می افزاید.

معماری داخلی کلبه مدرن

چراغ آویزهای Flos AIM از سقف بلند آویزان شده اند، و رنگ فلزی سیاه خشنی دارند.


حتما ببینید: خانه ی مینیمالیستی با رنگ آبی و زرد


سایر تصاویر از ایده های طراحی داخلی کلبه مدرن :

کلبه مدرن

کلبه

طراحی کلبه مدرن

طراحی کلبه

ایده طراحی کلبه

ایده طراحی داخلی کلبه

طراحی داخلی کلبه

طراحی داخلی کلبه مدرن

منبع: home-designing

ترجمه: از تحریریه معمارآپ