طراحی داخلی خانه با تم رنگی آبی و زرد

خانه ی مینیمالیستی با رنگ آبی و زرد :ما در دنیایی از مصرف گرایی و افراط زندگی می کنیم، و این عادات معمولاً خود را در دکوراسیونی شلوغ نمایش می دهند. گاهی اوقات آنچه کافی تلقی شود، واقعاً کافی است. ما هنگامی که به آشیانه هایمان باز می گردیم فقط آرامش و آسایش می خواهیم. ما توقع زیادی نداریم. با این حال کم توقع بودن به این معنا نیست که به یک خانه ی خوشایند و اثاثیه ی راحت علاقه نداشته باشیم. نه به هیچ وجه. مینیمالیست ربطی به محروم ساختن خودمان از طراحی خوب و راحتی خانه ندارد، بلکه به این معناست که به خودمان اجازه دهیم با حذف جنبه های مزاحم، از هر چیزی لذت ببریم. این آپارتمان مدرن کوچک در نومی کشور استونی واقع است، اینز کارما آن را طراحی نموده و به ما نشان می دهد سفرمان را از کجا آغاز کنیم تا طرح داخلی ساده تری داشته و چگونه طرح های رنگی را به هم پیوند بزنیم.

طراحی خانه ی مینیمالیستی با رنگ آبی و زرد

در اتاق نشیمن با نمای باز یک طرح ساده انگارانه را می بینیم که یک مبل راحت رو به دیوار عکس ها و تلویزیون نصب شده به آنها قرار گرفته است. در سمت راست، یک آشپزخانه سفید مینیمالیستی با میز صبحانه ی مشترک و چهار صندلی داریم. ما در این فضا شروع طبقه ی رنگی منسجمی را می بینیم در امتداد کل آپارتمان کشیده شده است، و تمامی فضاها را به شکل ایده ی ساده در هم می پیچد.

طراحی داخلی مینیمالیستی با رنگ آبی و زرد

بر روی مبل مدرن تاشو، مجموعه ای از کوسن های پخش و پلا به رنگ های شاد آبی و زرد را می بینیم. مقدار رنگ استفاده شده در این فضا چندان زیاد نیست، و به چشم ها و مغز اجازه می دهد آرامش داشته باشند. لامپ کفی کناری، درخشش فلزی نرمی دارد، پرده های صاف تا کف اتاق و قاب سفید رنگ پنجره ها، همگی به رنگ دیوارهای داخلی و کنسول دراز تلویزیون هستند. سری ناهارخوری بیرونی، فضای خارجی زیادی را اضافه می کند.

طراحی داخلی مینیمالیستی

تمامی المان های چوبی داخل خانه، روکش های سبک یکسانی دارند، برای مثال قفسه ها، میز صبحانه، و عسلی ها و میز مربعی قهوه خوری که در زیر آن قفسه ای برای مخفی کردن مجله ها از چشمان کنجکاو قرار دارد. کفپوش نیز از چوب غان است و از سالن با نمای باز تا داخل آشپزخانه ادامه می یابد.


حتما ببینید: ایده های چیدمان اتاق نشیمن با مبل قهوه ای


سایر تصاویر از طراحی خانه ی مینیمالیستی با رنگ آبی و زرد :

طراحی داخلی مینیمال

دکوراسیون داخلی مینیمال

طراحی داخلی با رنگ آبی و زرد

طراحی خانه با رنگ آبی و زرد

طراحی داخلی خانه با تم رنگی آبی و زرد

طراحی خانه ی مینیمالیستی با رنگ آبی و زرد

منبع: home-designing

ترجمه: از تحریریه معمارآپ