طراحی داخلی پنت هاوس به سبک هنر پاپ

این پنت هاوس به سبک هنر پاپ از روند دهه 1970 الهام گرفته شده و توسط Raz Melamed با تلفیق هنر و صنعت طراحی شده است. این پنت هاوس با رنگ های پر رنگ و مشخص و با خط سیاه ضخیم طراحی شده است. گروه معماری Moshe Tzur فضای نشیمن این پنت هاوس را که در طبقه 48 یک برج واقع شده است را به صورت پلان باز طراحی کرده اند. و دیدگاه های گسترده چشم انداز را تغییر داده اند. پس زمینه خانه با تم سفید است. کف پوش فضا نیز چوبی می باشد. مبلمان نیز ترکیبی از چوب و رنگ سفید می باشد که همراه با قالیچه های قرمز و تابلو هایی با تصاویر فانتزی در سرتاسر خانه مشاهده می شود.

پنت هاوس به سبک هنر پاپ

در فضای نشیمن این پنت هاوس، یک قفسه فلزی کتاب که از کف تا سقف امتداد دارد بر روی دیوار نصب شده است. در قسمت پایین این قفسه کابینت هایی تعبیه شده است که در قسمت بالای آن تعدادی حجم مکعب ایجاد شده است که در آن یک کتابخانه کوچک از کتاب ها همراه با لوزام تزئینی مانند: ساعت، آباژور و گلدان های گل قرار داده شده است. در فضای مرکزی این قفسه یک مجسمه پرنده Eames قرار دارد و یک تابلو بزرگ با تصویر فانتزی که اشاره به هنر پاپ دارد.

پنت هاوس به سبک هنر پاپ

یک مبل راحتی خاکستری مدرن در مقابل قفسه مشاهده می شود. این مبل بر روی یک فرش خاکستری روشن و قرمز قرار گرفته است. طرح این فرش همانند برگ های پاییزی می باشد.

فرش همانند جزیره ایی می باشد که در اطراف آن چند صندلی قرار گرفته است. دو صندلی چرمی تیره رنگ و دو صندلی چوبی در اطراف مبل خاکستری رنگ وجود دارد. تمام صندلی ها به منظور استفاده از منظره پانورامیک شهر در مقابل پنجره های گسترده با قاب سیاه قرار گرفته اند. یک میز قهوه مدرن که از سطح شیشه ایی و پایه های چوبی تشکیل شده است در مرکز اتاق نشیمن قرار دارد که منعکس کننده نور طبیعی پنجره ها می باشد. دو کوسن سفید رنگ نیز بر روی مبل خاکستری رنگ به صورت پراکنده قرار داده شده اند.

طراحی داخلی پنت هاوس

صندلی های چوبی هماهنگ با کف پوش چوبی می باشند. مجموعه های کوچکی از آثار هنری رنگارنگ نیز در این خانه مشاهده می شود.

یک میز ناهار خوری بزرگ 12 نفره با پایه های بلند در فضای غذا خوری قرار دارد. در بالای میز یک لوستر با طرح منحصر به فرد از سقف آویزان شده است که از چند لایه مربع اکسترود شده تشکیل شده است و کاملا مناسب برای نقاشی های هنر پاپ است. صندلی های ناهار خوری محصولی از شرکت Wishbone Style Wegner هستند. صندلی ها، رنگی بسیار سبک تر از میز ناهار خوری دارند. هم چنین سطح نشیمنگاه صندلی ها به منظور راحتی دارای یک بافت نرم می باشد.

در امتداد طول میز ناهار خوری جزیره آشپزخانه قرار گرفته است. صندلی های سیاه با طرح هندسی در دو طرف جزیره قرار گرفته اند.

طراحی داخلی پنت هاوس

ترکیبی از کابینت هایی که جزیره آشپزخانه مرکزی را تشکیل داده اند در یک قاب فلزی و پایه فلزی در معرض دید قرار گرفته اند. دکوراسیون آشپزخانه به سبک صنعتی می باشد. در قسمتی از قفسه کتاب یک تلویزیون در مقابل جزیره قرار گرفته است. بیشتر جنبش هنر پاپ و مجموعه کتاب ها در این جا همراه با یک تلویزیون نمایش داده می شود.

تعدادی از راهکار های روشنایی گالری خانه را روشن می کنند. در قسمتی از فضا لوستر های مدرن از سقف آویزان شده و در قسمتی دیگر نور هایی در سقف تعبیه شده است که تنها به منظور نمایش نقاشی های هنری پاپ می باشد.

طراحی داخلی پنت هاوس به سبک هنر پاپ

در روبروی پانل های دیواری یک میز کار سیاه رنگ با سبک صنتعی قرار دارد که با سبک آشپزخانه مطابقت دارد. یکی از صندلی های همانند صندلی های میز ناهار خوری است، و دیگری کمی کوچک تر است. تراس این خانه دارای دو درب شیشه ایی است، که یک منطقه آرامش بخش کوچک را ایجاد کرده است که می توان چشم انداز زیبایی از مناظر شهر را مشاهده کرد.

پلان باز این پنت هاوس به سبک هنر پاپ تا اتاق خواب اصلی ادامه دارد که در آن فضای بزرگ اتاق به سه فضای جداگانه تقسیم شده است.

  1. فضای اتاق تعویض لباس که شامل ریل ها و قفسه ها و کمد ها می باشد.
  2. فضای خواب که یک تخت خواب دو نفره در آن قرار گرفته است.
  3. فضای نشیمن که دارای دو صندلی راحتی می باشد. که احتمالا مقابل آن یک تی وی روم قرار گرفته است.

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ خاکستری می باشد. یک فرش قرمز و سفید در زیر تخت قرار گرفته است. اتاق تعویض لباس دارای قفسه های شیشه ایی می باشد که از پشت تخت خواب دیده می شوند. و لباس های تا شده و مرتب در قفسه کاملا دیده می شود. همان طور که تختخواب درست در وسط یک بوتیک لباس قرار گرفته است.


حتما ببینید : چگونه و در چه زمانی ترکیبی زیبا از کاناپه با میز و صندلی داشته باشیم


سایر تصاویر طراحی داخلی پنت هاوس به سبک هنر پاپ

پنت هاوس به سبک هنر پاپ

طراحی داخلی پنت هاوس به سبک هنر پاپ

طراحی داخلی پنت هاوس به سبک هنر پاپ

طراحی داخلی پنت هاوس به سبک هنر پاپ

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ