طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون طلایی رنگ

امروزه استفاده از فلزات طلایی رنگ رواج یافته است. که به نظر می رسد این روند به شکل طولانی مدت ادامه داشته باشد. در این خانه برای خلق یک دید بصری زیبا و جلوه دادن زرق و برق فضا از دکوراسیون طلایی رنگ در طراحی داخلی استفاده شده است. به این صورت که در این آپارتمان با تم طلایی در تمام فضا ها مانند نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی از رنگ طلایی استفاده شده است. البته باید به این نکته توجه داشت که استفاده بیش ازحد از رنگ طلایی موجب می شود تا فضا بیش از اندازه جلف و پر زرق و برق شود و استفاده کم از آن نیز زیبایی و جلوه ایی ندارد. معمارآپ در این مطلب خانه ایی با دکوراسیون طلایی رنگ را به شما معماران و علاقمندان به دکوراسیون داخلی معرفی می کند که می تواند الهام بخش ایده ایی نو برای طراحی های شما باشد.

 

در فضای نشیمن این خانه یک کاناپه مدرن خاکستری رنگ، پرده های بژ کم رنگ و یک کف پوش چوبی روشن یک پس زمینه رنگی خنثی را برای جلوه دادن فلزات طلایی رنگ ایجاد کرده است. به این صورت که در گوشه ایی از فضا یک صندلی مدرن فلزی سوینگ swing (به شکل تاب) طلایی رنگ از سقف آویزان شده است. هم چنین در مقابل کاناپه راحتی یک میز جلو مبلی فلزی طلایی رنگ درخشان قرار گرفته است.

دکوراسیون طلایی رنگ

در یک طرف تلویزیون چوب هایی در داخل دیوار تعبیه شده است. که به فضای خانه حس گرما را القا می کند. و بر روی یک دیوار دیگر یک حلقه طلایی از نور گرم نصب شده است.

در فضای آشپزخانه یک جزیره مرکزی طلایی رنگ قرار گرفته است. اما سایر دکوراسیون آشپزخانه به رنگ سفید طراحی شده است. فقط چند عدد لوازم جانبی کوچک طلایی رنگ برای هماهنگی با جزیره قرار داده شده اند. هم چنین مجموعه ایی از 4 صندلی سفید با حلقه های طلایی رنگ در جلوی جزیره قرار داده شده اند. دو لوستر ساده سفید رنگ دایره ایی شکل نیز از سقف آویزان شده اند.

دکوراسیون طلایی رنگ

یک اینستالیشن منحصر به فرد بر روی دیوار نصب شده است که می تواند هم یک اثر هنری باشد و هم از آن به عنوان صندلی استفاده کرد. استفاده از رنگ طلایی در این اینستالیشن شگفت انگیز باعث خلق یک دید بصری بی نظیر بر روی دیوار سفید شده است.

دکوراسیون طلایی رنگ

راهرویی که به اتاق خواب اصلی منتهی می شود از کف، سقف و دیوار ها تماما با استفاده از چوب پوشانده شده است. فضایی دلپذیر را در میان سفیدی فضا ایجاد کرده است.

در اتاق خواب اصلی دو لوستر بزرگ با رگه هایی از رنگ طلایی از سقف آویزان شده اند. بقیه دکوراسیون اتاق خواب دارای رنگ خاکستری و سفید می باشد. در کنار تخت یک پاتختی طلایی رنگ قرار گرفته است که بر روی آن یک گلدان تزئینی بزرگ گذاشته شده است. در قسمتی از دیوار یک شومینه تعبیه شده است که پشت یک دیوار شیشه ایی قرار گرفته است که در قسمت بالایی به رنگ سفید رنگ آمیزی شده است.

در پشت یک آیینه دیواری ریل های کمد لباس قرار گرفته که به طور کامل دیده می شوند. در قسمت بالای این ریل لامپ های LED دار قرار گرفته اند. که نور آن لباس ها را روشن می کند.

در حمام اصلی این خانه از کاشی های طرح دار استفاده شده است. یک نوار از نور طلایی در امتداد یک قفسه محفظه ایی قرار گرفته است که حاوی حوله صورت و لوازم بهداشتی است. فضای دوش حمام دارای یک سر دوش طلایی و یک صفحه شیشه ایی طلایی رنگ دارد. کابینت روشویی طلایی رنگ نیز به شکل نیم دایره طراحی شده است. که در هنگام اتصال به آینه ایی که در بالای آن قرار دارد، بخشی از بیضی می شود. و در نهایت دکوراسیون این فضا با شیرآلات طلایی رنگ تکمیل شده است.

لوازم تزئینی مناسب برای طراحی دکوراسیون طلایی رنگ شامل موارد زیر می باشد:

  1. گلدان گل با پایه طلایی
  2.  شمعدانی طلایی رنگ
  3. آباژور طلایی رنگ
  4. آباژور فلزی طلایی رنگ
  5. لوستر طلایی و سفید
  6. آباژور ایستاده طلایی رنگ
  7. میز سفید با پایه های طلایی
  8. لوستر مدرن طلایی رنگ
  9. میز پایه بلند با پایه های طلایی رنگ

طراحی داخلی با رنگ طلایی


حتما ببینید : این سیلندر های روشن افسانه های زیبا را نمایش می دهند


سایر تصاویر طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون طلایی رنگ

دکوراسیون طلایی رنگ

دکوراسیون طلایی رنگ

آپارتمان با تم طلایی

آپارتمان با تم طلایی

آپارتمان با تم طلایی

آپارتمان با تم طلایی

طراحی داخلی با رنگ طلایی

طراحی داخلی با رنگ طلایی

طراحی داخلی با رنگ طلایی

طراحی داخلی با رنگ طلایی

طراحی داخلی با رنگ طلایی

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ