طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون خاکستری و صورتی

آیا شما تا به حال در دکوراسیون داخلی خانه خود ار رنگ صورتی استفاده کرده اید؟ استفاده از دکوراسیون خاکستری و صورتی باعث ایجاد یک محیط ملایم و شیک می شود. این آپارتمان خاص حاصل طراحی سه معمار به نام های Ruslan Kovalchuk و Mariya Chmut و Stephen Tsimbalyuk می باشد. این سه طراح در طراحی داخلی این خانه از دکوراسیون خاکستری و صورتی استفاده کرده اند. و فضای ملایم و آرامش بخشی را خلق کرده اند.

 

در فضای نشیمن این آپارتمان با تم خاکستری و صورتی دیوار ها به رنگ سفید طراحی شده اند. بر روی دیوار ها لامپ های نئون با نور صورتی تعبیه شده است. در این نشیمن یک کاناپه راحتی خاکستری رنگ همراه با یک کوسن صورتی رنگ وجود دارد. و در کنار آن یک تابلو بزرگ با تصویر چاپی صورتی قرار گرفته است. میز جلو مبلی و وسایل تزئینی روی آن نیز به رنگ خاکستری انتخاب شده است. در قسمتی از دیوار و در مجاورت کاناپه قفسه ایی سفید رنگ تعبیه شده است که در آن تعدای کتاب، و لوزام تزئینی و دکوری قرار گرفته است.

دکوراسیون خاکستری و صورتی

پنجره های سرتاسری با پرده هایی خاکستری رنگ پوشانده شده است که زمانی که پرده ها کنار زده شود نور طبیعی در تمام طول روز به داخل هدایت می شود. در جلوی این پنجره ها یک نیمکت به شکل L مانند قرار گرفته است که یک بازوی آن به گوشه ایی از اتاق گسترش یافته و به عنوان کنسول تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرد. و بر روی این نیمکت کوسن های صورتی و خاکستری رنگ به شکل پراکنده قرار گرفته اند. هم چنین در قسمت پایین این نیمکت فضای ذخیره سازی تعبیه شده است.

طراحی داخلی آپارتمان

طرح آشپزخانه این آپارتمان به شکل L طراحی شده است. که در مقابل این آشپزخانه و در جلوی پنجره یک ست ناهار خوری چوبی قرار گرفته است. بر روی این میز مستطیلی چوبی دو لوستر کروی شکل از سقف آویزان شده اند.

دکوراسیون خاکستری و صورتی

آشپزخانه های خاکستری فضایی تاریک و خشن دارند اما دکوراسیون خاکستری این آشپزخانه با رنگ صورتی تلفیق شده است. به این صورت که کابینت های پایین صورتی و کابینت های بالایی خاکستری رنگ با درب های شیشه ایی طراحی شده اند که با دیوار آشپزخانه هماهنگی دارد. درون کابینت های خاکستری با استفاده از لامپ های LED دار روشن می شوند. استفاده از رنگ صورتی و چوب باعث جذابیت و زیبایی فضا شده است.

در اتاق خواب این خانه یک تخت خواب دو نفره با روتختی خاکستری وجود دارد. که در پشت آن یک کمد دیواری سرتاسری لباس با درب های کشویی شیشه ایی قرار گرفته است. در داخل این کمد نیز از لامپ های LED دار استفاده شده است. در کنار تخت خواب یک پاتختی کوچک سفید رنگ و یک آباژور ایستاده سفید با طرحی منحصر به فرد قرار گرفته است.

در مقابل تخت خواب کنسول خاکستری دو تکیه بر روی دیوار نصب شده است. که بر روی آن تلویزیون قرار گرفته است. کنسول بالایی عریض تر می باشد و بر روی آن چند وسیله تزئینی قرار گرفته است. در جلوی کنسول تلویزیون یک صندلی Bertoia Diamond قرار داده شده که در قسمت نشیمنگاه آن به منظور راحتی بیشتر یک بالشتک صورتی قرار گرفته است. این صندلی فلزی مدرن حتی برای فضا های باز، تراس و باغ نیز مناسب می باشد. آباژوری که در کنار آیینه بر روی کنسول قرار گرفته دارای لامپ IC T2 است. در طرف دیگر این کنسول یک گلدان گل بزرگ به رنگ خاکستری وجود دارد که با کنسول مطابقت دارد و به فضای اتاق بافت زیبایی بخشیده است. دبوار اتاق نیز به رنگ صورتی رنگ آمیزی شده است.

آپارتمان با تم خاکستری و صورتی

در داخل حمام نیز قفسه ها و دیوار ها و لوازم بهداشتی همگی به رنگ خاکستری و سفید می باشند و تنها توالت فرنگی و سینک روشویی با طرحی منحصر به فرد صورتی رنگ می باشد. درب کشویی کمدی که مخصوص حوله و وسایل جانبی و بهداشتی هست نیز به رنگ صورتی می باشد. هم چنین در مجاورت این کمد دیواری یک قفسه خاکستری رنگ قرار دارد که در آن یک ماشین لباسشویی و یک خشک کن قرار داده شده است. که یک ساختار سفارشی و دارای کاربری است که کاملا مناسب یک فضای محدود می باشد.

محوطه اطراف درب ورودی خانه کاملا صورتی رنگ شده است. یک جاکفشی صورتی نیز در این فضا قرار داده شده که باعث هماهنگی آن با محیط پیرامون شده است. درب ورودی خود از متریال چوب و به رنگ خاکستری می باشد. در نزدیکی قسمت ورودی خانه فضایی به کمد های دیواری اختصاص داده شده است که وسایل اضافی در آن جای داده شده است. کف پوش فضا نیز در تمام فضای آپارتمان از متریال چوب روشن استفاده است که هماهنگ با تم صورتی خانه می باشد.


حتما ببینید : طراحی خلاقانه دفتر کار با قابلیت جا به جایی


سایر تصاویر طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون خاکستری و صورتی

دکوراسیون خاکستری و صورتی

دکوراسیون خاکستری و صورتی

آپارتمان با تم خاکستری و صورتی

آپارتمان با تم خاکستری و صورتی

آپارتمان با تم خاکستری و صورتی

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ