طراحی خلاقانه اینستالیشن قوس مانند بر روی پل

شرکت East Side Collective، طراحی اینستالیشن قوس مانند بر روی پل شهر آستین، تگزاس را به یک استودیوی طراحی با همکاری بنیان گذاران تیم طراحی Derrington و عضو Wilson Hanks همراه با گروه معماری Drophouse Design محول کرد این اینستالیشن موقت به عنوان بخشی از نمایشگاه Creek Show در شهر آستین، تگزاس می باشد.

اینستالیشن قوس مانند

این اینستالیشن “Deep Curiosity” یا “کنجکاوی عمیق” نام دارد که یک قوس درخشان است که از آب خارج می شود و از روی پل والر کریک (Waller Creek) عبور می کند و به شکلی پل را احاطه می کند تا توهم یک حلقه بی پایان را ایجاد کند که موجب تفکر تخیلی و قدردانی از عناصر طبیعی و انسانی در داخل و اطراف همان منطقه شده است.

طراحی اینستالیشن نورانی

این اینستالیشن نورانی از نوار های فولادی منحنی ساخته شده است که به یک دیگر جوش داده شده اند تا یک قوس منحنی شکل تشکیل شده است. تیم طراحی نوار های انعطاف پذیر را با استفاده از چراغ های LED نئون ساخته اند که در داخل قوس نصب شده است و در نهایت نور نمایشگر بالای پل والر کریک (Waller Creek) را ایجاد کرده اند.

اینستالیشن قوس مانند

تیم طراحی پروژه، قوس این اینستالیشن را از بخش های مختلفی ساخته اند که ابتدا آن ها را در یک انبار ساخته اند و بعد ها در آب و بالای پل مونتاژ و نصب کرده اند. از آن جایی که اینستالیشن نتوانست بر روی تخت نهر تاثیر بگذارد، تیم طراحی از فولاد ضد زنگ برای ایجاد ثبات و پشتیبانی از ساختار 30 فوتی استفاده و نصب کرده است، در حالی که سیم های فولادی قوس را برای محافظت از عناصر لنگر انداخته بودند.

اینستالیشن قوس مانند

شکل دایره ایی غالبا غوطه ور، واقعیت را با قدرت توهم ترکیب می کند و مردم را تشویق به تفکر و درک پیچیدگی نهر ها می کند. و از عناصر طبیعی و انسانی در داخل و اطراف منطقه پل والر کریک (Waller Creek) تقدیر می کند.


حتما ببینید: ۱۰ علامتی که نشان دهنده این است که شما باید یک طراح دکوراسیون داخلی شوید


سایر تصاویر پروژه طراحی خلاقانه اینستالیشن قوس مانند بر روی پل

اینستالیشن نورانی

طراحی اینستالیشن نورانی

اینستالیشن قوس مانند

طراحی اینستالیشن نورانی

اینستالیشن نورانی

اینستالیشن نورانی

اینستالیشن نورانی

اینستالیشن قوس مانند

منبع: contemporist

ترجمه: از تحریریه معمار آپ