طراحی داخلی آپارتمان با سبک مدرن و مینیمال

طراحی داخلی آپارتمان با سبک مدرن و مینیمال - Modern Minimalist Apartment 4 1

طراحی داخلی آپارتمان با سبک مدرن و مینیمال

طراحی داخلی آپارتمانی با مساحت کمتر از 75 متر

یکی از چالش هایی که معماران در طراحی با آن مواجه هستند داشتن خلاقیت در طراحی، دکوراسیون، رنگ، فضا های کاربردی و … مساحت های کوچک تر از 75 متر مربه نسبت به فضا های بزرگ تر است. این آپارتمان با سبک مدرن و مینیمال در متراژ 72 متر مربع توسط شرکت معماری Innoi در متراژ 72 متر مربع طراحی و به اجرا رسیده است.

آپارتمان با سبک مدرن و مینیمال

در این آپارتمان به وضوح مشاهده می شود که به خوبی پالت رنگی و انتخاب های مناسب در طراحی فضا های کوچک اجرا شده است. در این آپارتمان مدرن ظرافت و لطافت در کنار حس تازگی و مدرن بودن به تصویر کشیده شده است. دکوراسیون اتاق نشیمن دارای یک مبلمان گرد و چند منظوره است که سرگرمی، استراحت و آرامش را برای کاربران به ارمغان می آورد. در سقف این منطقه تیر های چوبی به کار رفته که توجه هر بیننده ایی را به خود جلب می کند. نور و روشنایی بسیاری نیز به واسطه پنجره های بزرگ به داخل فضا وارد می شود.

آپارتمان با سبک مدرن و مینیمال

دیوار پشت تلویزیون با سنگ مرمر پوشانده شده است. استفاده از صندلی های مدرن باعث ایجاد کنتراست منحنی در فضایی با مبلمان زاویه دار شده است. استفاده از چرم یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی این آپارتمان با سبک مدرن محسوب می شود.

آپارتمان با سبک مدرن و مینیمال

در قسمت غذا خوری، میز ناهار خوری به شکل دایره ایی همراه با صندلی های مدرن کوچک قرار داده شده است. بر روی میز غذا خوری نیز یک لوستر از سقف آویخته شده است. که در کنار تصویر چاپی روی دیوار، فضایی احساسی و آرام را خلق نموده است. مابین فضای آشپزخانه و غذا خوری یک یک پارتیشن فلزی قرار دارد که هنگام حضور کاربران در آشپزخانه دید مناسبی به غذا خوری را ارائه می دهد و مالکین می توانند با سایر اعضای خانواده ارتباط برقرار نمایند.

دکوراسیون داخلی مدرن

در آشپزخانه مینیمال این خانه هود فلزی براق نقش مهمی را ایفا می کند. مرکز جزیره و کابینت مسطح به رنگ مشکی طراحی شده است. به طور حتم کابینت های مسطح در یک سمت و جزیره ایی بزرگ با رنگ سبز از سویی دیگر، یکی از زیبایی های این خانه محسوب می شود.


حتما ببینید : طراحی دفترکار شرکت طراحی داخلی در آلمان


سایر تصاویر طراحی داخلی آپارتمان با سبک مدرن و مینیمال

دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن

سبک دکوراسیون مینیمال

سبک دکوراسیون مینیمال

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ

درباره نویسنده