طراحی داخلی هتل Plaza در پاریس

فضای داخلی هتل Plaza واقع در شهر پاریس، فرانسه توسط گروه معماری Jouin Manku طراحی و اجرا شده است. مدیران هتل Plaza از تیم طراحی این پروژه که طراحان با استعدادی مانند Sanjit Manku و Patrick Jouin را در تیم خود داشتند خواستار طراحی داخلی رستوران و کافی شاپی منحصر به فرد بودند.

هتل Plaza

اگرچه Patrick Jouin یکی از معماران این پروژه در سال های 2000، 2001 و 2004 و در سه زمان جداگانه حتی قبل از همکاری و مشارکت با Manku طراحی داخلی این هتل را انجام داده است.

هتل Plaza

Patrick Jouin در سال 2000، در طراحی داخلی کافی شاپ این هتل با روش و سبک های مدرن و جسورانه توانسته است تا این هتل را در جایگاه نخست شیک و لوکس ترین مکان های دیدنی جهان قرار دهد. و هم چنین در طی همین طراحی توانسته است تا با طرحی سنتی و درخشنده، به رستوران این هتل شکوهی ماندگار و بی نظیر ببخشد.

هتل Plaza

هم چنین Patrick Jouin در سال 2004 ایده ایی را برای فضای این هتل ارائه داد که علاوه بر خلق چشم اندازی جدید برای این دو مکان، طراحی حد فاصل میان آن ها را نیز در برمی گرفت. گروه معماری Jouin Manku در طراحی داخلی این هتل با ارائه ایده هایی پر از زیبایی و شگفتی، توانستند فضا هایی را به وجود بیاورند که نشان هنده هنر و وقت شناسی هر دو آنان است.

هتل Plaza

Sanjit Manku و Patrick Jouin دو طراح هنرمند و خلاق در طراحی هتل Plaza با استفاده از هنر و ذوق و سلیقه خود رستوران و کافی شاپ منحصر به فرد و جذابی را در این هتل طراحی و اجرا کرده اند.

دکوراسیون داخلی هتل

اشکال گنبدی شکل و درخشان که در کف رستوران هتل قرار گرفته اند و نور هزاران لوستر آویخته شده از سقف را منعکس و بازتاب می دهند (تنها مواردی هستند که از طرح قبلی باقی مانده اند) نخستین چیز هایی هستند که به محض ورود به رستوران توجه مخاطب را جلب می کنند. این شکل های غیر معمول گنبدی شکل، نقش تکیه گاه یا صفحه نمایشی از صندلی ها و وسایل اطراف را بر عهده دارند.این گنبد های خوش طرح، گیرا و سنتی، حاصل ذوق، هنر و استعداد Meilleur Quvrier و Atelier Pierreo می باشند.

معماری هتل در پاریس

اگر شما به دنبال جایی هستید که با خود خلوت کنید به سمت میز های چوبی تک نفره و دنجی بروید که برای شما در نظر گرفته شده است. هم چنین بهتر است که بدانید که در این مکان ها به شما خدمات ویژه ایی ارائه خواهد شد. بخش های بیرونی این آلاچیق های تراشیده شده از جنس چوب بلوط ساخته شده اند که دارای ظاهری شبیه به قایق می باشند.

هتل Plaza

هم چنین در این هتل آلاچیق های چند نفره نیز طراحی شده اند که دارای مبلمان چوبی و روکش شده با چرم هستند و شما می توانید بر روی این مبلمان ها استراحت کنید. سطح داخلی سقف این آلاچیق ها مثل سبزیجات، گچبری شده است.


حتما ببینید: چراغ هایی عجیب که زمان روشن شدن کامل می شوند


سایر تصاویر پروژه طراحی داخلی هتل Plaza توسط گروه معماری Jouin Manku

معماری هتل در پاریس

طراحی داخلی هتل

طراحی داخلی هتل

دکوراسیون داخلی هتل

منبع: contem porist

ترجمه: از تحریریه معمار آپ