معرفی 10 نمونه خانه به سبک اسکاندیناوی

سبک طراحی داخلی اسکاندیناوی، سبکی وسیع است که در آن می توان نمونه هایی از سبک های دیگر را مشاهده کرد. سبک دکوراسیون اسکاندیناوی معاصر از سال های 1950 رایج شد، این سبک عملکرد گراست یعنی در عین زیبایی بهترین و راحت ترین امکانات را فراهم می کند. المان های طراحی در این سبک، از هنر های تجسمی و تایپوگرافی گرفته تا معماری در مبلمان و دکوراسیون داخلی شکوفا شده است. در این مطلب 10 نمونه طراحی داخلی خانه به سبک اسکاندیناوی را مشاهده می کنید که هر کدام ویژگی های خاصی از این سبک را دارند. و می توانند الهام بخش ایده ایی نو برای شما عزیزان باشند.

 

1- اولین خانه به سبک اسکاندیناوی ، به تازگی توسط معمارانی به نام Anna & Eugeni Bach بازسازی و طراحی شده است. در این آپارتمان نور، طراحی اسکاندیناوی را برجسته کرده است، و با یک پیچ و تاب مدرنیستی، سقف ایجاد شده است. کاشی های کف پوش بازیافتی از کاشی های قبلی می باشد و سپس در مجموعه ایی از خطوط متمایز به اثر برجسته تبدیل شده اند. آشپزخانه دارای کابینت های چوبی و سفید می باشد و بر طبق ساده ترین اصول سبک اسکاندیناوی ساخته شده است.

خانه به سبک اسکاندیناوی

2- دومین خانه به سبک اسکاندیناوی ، کمی رنگارنگ تر از آپارتمان قبلی می باشد و ترکیبی از تم های طبیعی در آن مشاهده می شود. در سبک اسکاندیناوی همیشه از رنگ های روشن استفاده می شود. در این خانه تلفیقی از سبک های دیگر مشاهده می شود به این صورت که یک آینه اثر طراح فرانسوی به نام ژاک آدنت (Jacques Adnet) و چارپایه اثری از هنرمندی به نام Fabio Bortolani مشاهده می شود.

خانه به سبک اسکاندیناوی

3- سومین خانه به سبک اسکاندیناوی ، از رنگ های، سفید و خاکستری به عنوان یک تم رنگی پایه استفاده شده که روشنی و جذابیت خیره کننده ایی به فضا بخشیده است.

خانه به سبک اسکاندیناوی

خانه به سبک اسکاندیناوی

4- چهارمین خانه به سبک اسکاندیناوی ، شامل دکوراسیونی با تم آبی و زرد است که فضای تابستانی زیبایی را ایجاد کرده است. مبلمان کلاسیک همه چیز را ساده نگه می دارد و قالی با طرح هندسی، اثر مدرنیستی را به فضا القا کرده است. این فضا توسط دکوراسیون های کاریزماتیک و راه حل های ذخیره سازی هوشمند تعریف شده است.

طراحی آپارتمان به سبک اسکاندیناوی

طراحی آپارتمان به سبک اسکاندیناوی


حتما ببینید: ایده های خلاقانه دکوراسیون – دیوار های خود را با نقاشی های هنری از شهر های مورد علاقه تان پر کنید


سایر تصاویر طراحی 10 نمونه خانه به سبک اسکاندیناوی

طراحی آپارتمان به سبک اسکاندیناوی

طراحی آپارتمان به سبک اسکاندیناوی

معماری داخلی آپارتمان

معماری داخلی آپارتمان

معماری داخلی آپارتمان

معماری داخلی آپارتمان

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ