طراحی فروشگاه LOUIS VUITTON با نمای فلزی

فروشگاه LOUIS VUITTON واقع در شهر توکیو، ژاپن در سال 2013 توسط گروه معماری Jun Aoki and Associates طراحی شده است. این تیم معماری برای طراحی نمای این فروشگاه از تاریخ گینزا الهام گرفته اند.

مشخصات کلی پروژه

  • معمار: گروه معماری Jun Aoki and Associates
  • پیمانکاران پروژه: Taisei Corporation Permasteelisa Japan K.K.
  • عکاس پروژه: Daici Ano
  • مکان پروژه: شهر توکیو، ژاپن
  • مساحت پروژه: 1475.0 متر مربع
  • سال ساخت: 2013

فروشگاه LOUIS VUITTON

توکیو شهری می باشد که به علت دارا بودن هنر دکو بسیار معروف است. معمار ژاپنی این پروژه Jun Aoki (جان اوکیو) در مورد طراحی این فروشگاه اظهار داشته است: راه ورود به شهر توکیو ذهن خلاق و تاریخ گینزا در این طرح بوده است. هم چنین سفر به کشور های دیگر، نزدیکی و مجاورت به shimbashi (شیمباشی) و به وجود آوردن راه های ارتباطی از موارد دیگری است که باید به آن اشاره کرد. شکل هندسی ساختمان فروشگاه LOUIS VUITTON بر گرفته از هنر ادو-کومون در مورد الگوی سنتی شهر توکیو و لوگوی ابداعی LOUIS VUITTON (لوئیس ویتون) می باشد.

طراحی مرکز خرید

ساختمان فروشگاه LOUIS VUITTON جلوه های ویژه ایی را در ساعات مختلف روز به رهگذران نشان می دهد. تو رفتگی های خاص و تحدب های بسیار ظریف ساختمان این فروشگاه بیان کننده نمای بیرونی شیشه ایی برجسته این بنا می باشد. نمای بیرونی فروشگاه LOUIS VUITTON با این الگو جلوه ایی از نور خورشید را نمایان می کند.

فروشگاه LOUIS VUITTON

هم چنین در نمای ساختمان فروشگاه LOUIS VUITTON نور های ال ای دی باعث شده اند تا نما به خوبی روشن شود. و به نوعی جلوه گر یادمان هنرمند معروف LOUIS VUITTON می باشد. هم چنین محیط مجزا و جداگانه ساختمان فروشگاه LOUIS VUITTON با استفاده از الگوی روکش فلزی دید خوبی را به وجود آورده است.


حتما ببینید: چگونه و در چه زمانی ترکیبی زیبا از کاناپه با میز و صندلی داشته باشیم


سایر تصاویر پروژه طراحی طراحی فروشگاه LOUIS VUITTON با نمای فلزی

فروشگاه LOUIS VUITTON

فروشگاه LOUIS VUITTON

 طراحی فروشگاه

 طراحی فروشگاه

 طراحی فروشگاه

طراحی مرکز خرید

طراحی مرکز خرید

منبع: archdaily

ترجمه: از تحریریه معمار آپ