3 نمونه طراحی داخلی فروشگاه چای

3 نمونه طراحی داخلی فروشگاه چای - Tea Shops 6

3 نمونه طراحی داخلی فروشگاه چای

دکوراسیون فروشگاه چای و دمنوش

این فروشگاه چای واقع در چین توسط گروه معماری A.A.N ARCHITECTS در سه شعبه طراحی و به اجرا رسیده است. هر یک از این فروشگاه ها شامل عرصه ایی با نشیمن های عمومی هستند و از مبلمان و ظاهر منحصر به فردی برخوردار هستند.

فروشگاه چای و دمنوش

1- دکوراسیون داخلی نخستین شعبه این فروشگاه چای دارای یک میز بزرگ می باشد که این میز خود متشکل از 19 میز کوچک تر است که به یک دیگر متصل شده اند. این میز این امکان را برای کابران فراهم نموده تا در کنار یک دیگر بنشینند و به تعامل با هم بپردازند. هم چنین در این فضا از گیاهان تاچی استفاده شده که حس طبیعت را به  فضا بخشیده است. به علاوه آیینه کار شده در سقف نیز به شکلی منحصر به فرد منعکس کننده دکوراسیون فضا می باشد.

فروشگاه چای

2- در طراحی داخلی دومین فروشگاه چای از منحنی های طبیعی استفاده شده است. که این ایده در طراحی میز نیز استفاده شده و یاد آور مناطق کوهستانی می باشد. این منحنی ها فضا های مختلفی را ایجاد نموده اند که فضا های منحصر به فرد و جذابی را برای نشستن کاربران فراهم نموده است. در طراحی سقف این فروشگاه نیز از آیینه استفاده شده است که همچون آب دارای موج هایی انعکاس دار است و در سرتاسر فضا بر روی آن چراغ های کوچکی نصب شده است.

دکوراسیون فروشگاه چای

طراحی داخلی فروشگاه چای


حتما ببینید : 30 ایده طراحی آشپزخانه صورتی برای کمک به طراحی های شما


3- طراحی سومین فروشگاه چای با الهام از تپه ها و کوه های چین صورت گرفته است. در قسمت مرکزی این فروشگاه تنها یک یک میز طویل قرار داده شده که از سطحی نامنظم و تپه مانند برخوردار می باشد. در طراحی سقف نیز از پانل هایی به صورت منحنی استفاده شده تا بین اجزای دکوراسیون داخلی فروشگاه هارمونی ایجاد شود.

طراحی چای بار

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه معمارآپ

درباره نویسنده