طراحی آپارتمان Troy توسط شرکت معماری Over,Under

آپارتمان Troy یک خانه شیک دو خوابه واقع در جنوب غربی شهر بوستون، آمریکا است. این آپارتمان مدرن توسط شرکت معماری Over,Under برای آقا و خانم Grimley (گرایملی) که مالکین این ساختمان هستند طراحی شده است. تیم طراحی Over,Under در طراحی و اجرای این پروژه احتمال رشد جمعیت خانواده در آینده، را در نظر گرفتند و به آن توجه کرده اند.

آپارتمان Troy

طبق توصیف طراحان این پروژه، پلان قدیمی آپارتمان شامل گوشه‌ ها و نواحی ناخوشایند بود که هیچ فضای اضافه ایی برای نگهداری وسایل و انبار افراد خانواده نداشت. طراحی جدید دارای یک مجموعه دیوارهای عمودی است که به عنوان چارچوب برای نگهداری عناصر مختلف مانند قفسه‌ های موجود در اتاق‌ خواب‌ ها و اتاق نشیمن و دراور های تعبیه شده در سرویس بهداشتی و ورودی خانه، می باشد. و در نهایت نتیجه این طراحی یک خانه بدون سر و صدا و فضایی آرامش بخش و به دور از هیاهو است.

آپارتمان Troy

تیم طراحی Over,Under یک دید بصری هارمونیک را با استفاده از رنگ‌ های خنثی، به وجود آورده اند. طبق گفته شرکت معماری Over,Under تقریبا رنگ تمام دیوار ها به رنگ سفید است و در بعضی قسمت ها دیوار هایی به رنگ سیاه در قسمت های انبار کودکان و فضای ناهار خوری دیده می شود. این دیوار ها به عنوان یک پس زمینه خنثی برای وسایل رنگی خانه می باشند.

آپارتمان Troy

نقطه کانونی آپارتمان، اینستالیشنی است که از قطعات مثلثی رنگارنگ ساخته شده است و اتاق نشیمن را از اتاق‌ خواب کودکان جدا می‌کند.


حتما ببینید: تراشیدن مناظر سرسبز توسط گای لارامی با استفاده از کتاب های قدیمی در برزیل


سایر تصاویر طراحی خلاقانه آپارتمان Troy با فضایی آرامش بخش

طراحی آپارتمان Troy در بوستون

طراحی آپارتمان Troy توسط Over,Under

طراحی آپارتمان Troy در بوستون

طراحی آپارتمان Troy در بوستون

طراحی آپارتمان Troy در بوستون

 

منبع: freshome

ترجمه: از تحریریه معمار آپ