طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون تیره

بعضی از افراد ترجیح می دهند تا در فضایی روشن و با صدای آواز پرندگان و شبنم صبحگاهی از خواب بیدار شوند. اما برخی دیگر از افراد دوست دارند تا در فضا های تیره و تاریک زندگی کنند. دکوراسیون تیره این آپارتمان شامل دیوار های تیره، نور پردازی و مبلمان مدرن می باشد. کسانی که علاقمند به فضای تاریک و تیره هستند این آپارتمان با تم تیره را که توسط Igor Sirotov طراحی شده است را می پسندند. معمارآپ با ارائه این مطلب قصد دارد تا چگونگی طراحی آپارتمان با دکوراسیون تیره را به شما معماران و علاقمندان به دکوراسیون داخلی نشان دهد تا الهام بخش ایده ایی نو برای طراحی شما عزیزان باشد.

فضای سالن نشیمن شامل سقف، دیوار ها و کف به طور کامل با چوب روکش شده است. در داخل این فضای تیره از مبلمان مدرن روشن استفاده شده است. در کنار مبل یک آباژور ایستاده به سبک مینیمال قرار گرفته و بر روی دیوار روبرویی کاناپه یک تلویزیون صفحه تخت مشکی نصب شده است. که عرض تمام دیوار را پوشش داده است. در سقف این فضا نیز لامپ های LED دار تعبیه شده است که باعث درخشش چوب سقف شده است. در نشیمن این خانه پنجره های سرتاسری وجود دارند که با پرده های ساده و شیک سفید رنگ پوشانده شده اند و در طول روز نور طبیعی را به داخل خانه هدایت می کنند. هم چنین یک قاب فلزی سیاه رنگ نیز در اطراف اتاق نشیمن دیده می شود.

دکوراسیون تیره

قسمتی از دیوار پشت تلویزیون دارای یک پانل شیشه ایی مات می باشد. که پنجره مات اتاق خواب است. چهار بلندگوی تلویزیون در 4 گوشه سقف تعبیه شده است.

 

در مقابل فضای نشیمن آشپزخانه با دکوراسیون تیره قرار گرفته است. در این آشپزخانه کابینت ها به رنگ تیره با نورپردازی بنفش طراحی شده اند. در میان کابینت ها شلف هایی نیز به منظور قرار دادن وسایل دکوری تعبیه شده است. در پشت کابینت های آشپزخانه یک قفسه که تعدادی کتاب در آن چیده شده قرار گرفته است. در زیر هر طبقه این قفسه لامپ های LED دار به منظور نورپردازی تعبیه شده است.

در مقابل آشپزخانه و در کنار قسمت ورودی آپارتمان فضای غذا خوری با سقف، کف و دیوار های سیاه و دکوراسیون بسیار تیره قرار گرفته است. در فضای غذا خوری یک میز با چهار صندلی سیاه قرار گرفته است.

طراحی داخلی آپارتمان با تم تیره

نورپردازی این خانه به گونه ایی است که یک فضای دراماتیک را خلق کرده است. حتی در روز، دکوراسیون تیره نور طبیعی را جذب می کند، هم چنین برای روشن کردن لبه ها از لامپ های LED دار استفاده شده است. در کنار قرنیز ها نیز از نورپردازی استفاده شده است. این نوار روشنایی در لبه های آیینه ایی که در فضای غذا خوری وجود دارد نیز اجرا شده است.

در اتاق خواب این خانه بیشترین فضا را تخت خواب اشغال کرده است. دکوراسیون این اتاق تیره هیچ تم و یا نورپردازی خاصی ندارد. و تنها دارای یک مبلمان مینیمال شیک وساده می باشد. تخت خواب دو نفره اتاق توسط یک پارچه حریر ساده سفید رنگ احاطه شده است که یک سایبان رویائی را خلق کرده است. در هر دو طرف تخت نیز آباژور پایه بلند قرار گرفته است. اتاق به وسیله یک دیوار شیشه ایی از حمام تفکیک شده است.

حمام با دکوراسیون تیره و سه دوش آبشار مانند منحصر به فرد طراحی شده است. همانند فضای آشپزخانه، فضای این حمام نیز دارای نورپردازی بنفش می باشد. هم چنین در قسمت سر دوش لامپ های LED دار قرار تعبیه شده است. فضای حمام نیز به وسیله یک دیوار شیشه ایی به دو قسمت مجزا تقسیم شده است. در یک قسمت دوش حمام و در قسمت دیگر کابینت و سینک روشویی همراه با وسایل بهداشتی و آرایشی قرار گرفته است. در این قسمت یک درب وجود دارد که به WC منتهی می شود.

طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون تیره

WC این خانه متضاد با دکوراسیون تیره خانه طراحی شده است. به این شکل که دارای دیوار های سبز با نورپردازی نارنجی رنگ می باشد. تنها دکوراسیون تیره این فضا قفسه تیره، سقف، کف،شیرآلات و درب فضا می باشد.


حتما ببینید : طراحی فواره و آب نما های زیبا در سراسر دنیا


سایر تصاویر طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون تیره

طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون تیره

دکوراسیون تیره

دکوراسیون تیره

دکوراسیون تیره

طراحی داخلی آپارتمان با تم تیره

طراحی داخلی آپارتمان با تم تیره

طراحی داخلی آپارتمان با تم تیره

طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون تیره

طراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون تیرهطراحی داخلی آپارتمان با دکوراسیون تیره

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ