طراحی داخلی ویلا با چشم انداز اقیانوس

این ویلا فوق العاده مدرن و لوکس در جزیره لا گورس (La Gorce) واقع شده است که دارای چشم اندازی از خلیج Biscayne تا مرکز شهر میامی است و یک دید پانوراما را به ساکنین خانه ارائه می دهد. این ویلا با چشم انداز اقیانوس به مساحت 11000 متر مربع در زمینی به مساحت 23000 مترمربع ساخته شده است. و دارای 7 اتاق خواب و یک فضای نشیمن در فضای باز است که به فضای داخلی گسترش یافته است. بودجه ساخت این عمارت لوکس 38،000،000 دلار بوده است.  این عمارت لوکس و مدرن شامل فضا هایی مانند اتاق شراب، حمام، اتاق سینمای خانگی، سالن بدنسازی، اتاق تعویض لباس، آشپزخانه سرآشپز، آشپزخانه کارکنان، محل استراحت خدمه، یک فضای نیم اشکوب و تراس پشت بام، استخر، باغ مدیتیشن، 3 پارکینگ خودرو و یک مهمان سرا می باشد.

به محض ورود یه این خانه یک چشم انداز باشکوه و زیبا در یک اتاق بزرگ با پلان باز مشاهده می شود. در سقف اتاق نور هایی تعبیه شده است تا جریان تصویر بصری مستمر از داخل به بیرون هدایت شود.

ویلا با چشم انداز اقیانوس

در فضای داخلی پنجره های سرتاسری که از کف تا سقف امتداد یافته اند وجود دارد که تصاویر زیبایی از مناظر طبیعت در ساعات مختلف مانند طلوع آفتاب، آسمان آبی و غروب آفتاب را ارائه می دهد. این پنجره های بزرگ نور طبیعی را به داخل هدایت می کنند و باعث روشنایی فضا می شوند. در این خانه از دکوراسیون فوق العاده مدرن استفاده شده است. و در فضای نشیمن یک میز جلو مبلی براق بزرگ وجود دارد که دارای دو میز کوچک متحرک می باشد. و یکی از اقلام تزئینی خانه محسوب می شود.

هنگامی که درب های شیشه ایی کنار می رود مناظر مهیج و منحصر به فردی مشاهده می شود. و نور خورشید بر روی مبل چرمی و صندلی با بافت چرمی و فرش زیر میز منعکس می شود.

در قسمت دیگری از فضای نشیمن یک کاناپه L شکل وجود دارد که در وسط آن میز هایی به سبک عثمانی قرار گرفته است. دو صندلی و یک نیمکت نیز در مقابل پنجره ها قرار گرفته است.

در پشت فضای نشیمن اصلی، یک پله گرد با نرده های شیشه ایی قرار دارد که به طبقه بالا منتهی می شود.

ویلا با چشم انداز اقیانوس

در قسمت دیگری از فضای نشیمن یک ست مبلمان به صورت دایره ای شکل قرار گرفته است که در وسط آن یک میز شیشه ایی قرار دارد. تصویری از آسمان آبی بر روی شیشه میز منعکس می شود. یک جفت گلدان سفید نیز بر روی میز به منظور تزئین فضا قرار داده شده است. در قسمت بالای میز یک لوستر مدرن از سقف آویزان شده که دید بصری زیبایی را خلق کرده است.

یک پارتیشن چوبی مدرن و زیبا در فضای نشیمن قرار دارد که تابش نور آفتاب باعث شده تا سایه های زیبایی را در فضا ایجاد کند.

در قسمت دیگری از این نشیمن بزرگ و در کنار پارتیشن های چوبی فضای غذا خوری قرار دارد که با یک میز ناهار خوری نفره مبلمان شده است. که مناسب برای پذیرایی از مهمانی های زیاد است. هم چنین دو صندلی میزبان طرحی متفاوت با بقیه صندلی ها دارد. یک لوستر بزرگ مسی نیز در بالای میز از سقف آویزان شده است.

در راهروی ورودی با طرحی خلاقانه و لوکس سه حوضچه آب تعبیه شده است. به این صورت که دو حوضچه در دو طرف راه پله و یکی در روبروی پله و کنار دیوار قرار گرفته است.


حتما ببینید : ایده دکوراسیون دیوار – یک شروع کننده گفتگو با آویختن هنر معماری بر روی دیوار شما خلق می شود


سایر تصاویر پروژه طراحی داخلی ویلا با چشم انداز اقیانوس

ویلا با چشم انداز اقیانوس

ویلا با چشم انداز اقیانوس

طراحی ویلای لوکس و مدرن

ویلا با چشم انداز اقیانوس

طراحی ویلای لوکس و مدرن

طراحی ویلای لوکس و مدرن

طراحی ویلای لوکس و مدرنطراحی ویلای لوکس و مدرن

طراحی ویلای لوکس و مدرن

طراحی ویلای لوکس و مدرن

طراحی ویلای لوکس و مدرن

طراحی ویلای لوکس و مدرن

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه معمارآپ