طراحی اینستالیشن هنری در کانادا

یک معمار خلاق و خوش ذوق کانادایی به نام Jean Verville’s (جین ورویل) یک اینستالیشن هنری را طراحی کرده است که مردم را تشویق به رقص در خیابان می کند. این اینستالیشن هنری در کف خیابان طراحی شده است و منتهی به موزه هنر های زیبا در شهر مونترال، کانادا می شود و مردم در حالی که می رقصند و حرکت می کنند در نهایت به این موزه می رسند.

اینستالیشن هنری

Jean Verville’s (جین ورویل) این اینستالیشن را با الهام از طلای چکش خورده که در سراسر نمایشگاه فعلی Pompeii که در موزه نمایش داده می شود ساخته است. این اینستالیشن که به شکل رد پا طراحی و ساخته شده است از بیش از 5 هزار رد پای طلایی تشکیل شده است. که همه کسانی که بر روی آن حرکت می کنند خود به خود به حرکت و رقصیدن تشویق می شوند.

طراحی اینستالیشن هنری

Jean Verville’s (جین ورویل) این اینستالیشن را به گونه ایی طراحی کرده است که مردم در عین حالی که می توانند از رد پا ها به عنوان یک راهنما برای به وجود آمدن مراحل رقص استفاده کنند،می توانند از فضا های خالی نیز به صورت آزادانه استفاده کنند و گام های خود را بهبود بخشند.

اینستالیشن هنری

Jean Verville’s (جین ورویل) این اینستالیشن را برای فصل تابستان و به منظور ایجاد یک فعالیت تعاملی ساخته است تا کمی شادی و سرزندگی را برای شهر به ارمغان بیاورد، و هم چنین به عنوان یک فعالیت سرگرم کننده و شاد مردم را در خیابان و در کنار یک دیگر تشویق به رقص و شادی بکند.


حتما ببینید: اتاق نشیمن هایی با مبل قهوه ای : نکات و الهام بخشی برای تزئین آن ها


سایر تصاویر پروژه طراحی اینستالیشن هنری در کانادا

اینستالیشن هنری

طراحی اینستالیشن هنری

طراحی اینستالیشن هنری

طراحی اینستالیشن در کانادا

منبع: contemporist

ترجمه: از تحریریه معمار آپ