باز سازی و طراحی رستوران توسط شرکت معماری Coordination Asia

رستوران Gaga واقع در مرکز شهر شانگهای، چین توسط شرکت معماری Coordination Asia بازسازی و طراحی شده است. ساختمان این رستوران قبلا یک ویلای تاریخی بوده و پس از آن در اواخر قرن نوزدهم میلادی یک مدرسه دخترانه مسیحی بوده است. باز سازی و طراحی رستوران توسط شرکت معماری Coordination Asia انجام گرفته و این شرکت معماری این ساختمان قدیمی را تبدیل به یک کافه رستوران زیبا و مدرن کرده است.

باز سازی و طراحی رستوران

شرکت معماری Coordination Asia رستوران Gaga در دو طبقه طراحی و ساخته است که کافی شاپ در طبقه اول واقع شده است. در قسمت پیشخوان رستوران یک منطقه نشیمن و یک منطقه با پلان باز وجود دارد که دسترسی به طبقات با استفاده از راه پله ایی که در این قسمت وجود دارد میسر می شود.

باز سازی و طراحی رستوران

در قسمتی از این رستوران دیوار های آبی تیره با صندلی های تیره و روشن، و سقف و کف پوش سفید کنتراست زیبایی را در فضا ایجاد کرده است. هم چنین در طبقه اول این رستوران زیبا قسمتی از فضای نشیمن دیوار هایی به رنگ سیاه با صندلی های سیاه رنگ هماهنگی دارند. و نور پردازی کاملا دراماتیک در سقف مشاهده می شود. هم چنین در این طبقه سقف به شکل زیبا و جذابی طراحی شده است.

طراحی رستوران

شرکت معماری Coordination Asia در طراحی سرویس بهداشتی این رستوران از کاشی کاری سیاه و دیوار هایی به رنگ سیاه و سفید استفاده کرده است. و با استفاده از این روش این فضا را برچسته کرده است.

طراحی رستوران

در تصویر زیر راه پله ایی که به طبقات دیگر رستوران منتهی می شود را مشاهده می کنید.

طراحی رستوران

تیم معماری Coordination Asia در طبقه دوم این رستوران برای دکوراسیون دیوار ها و صندلی ها از ترکیب رنگ آبی تیره استفاده کرده است که باعث شده تا کنتراست زیبایی در فضا ایجاد شود. هم چنین بر روی دیوار تابلو نقاشی با تصویری از کوه های آبی و خاکستری مشاهده می شود که با صندلی و رنگ های استفاده شده هماهنگ هستند. هم چنین در قسمت سقف با حفظ سقف اصلی ساختمان از لوستر های آویز از جنس برنج استفاده شده است.

طراحی داخلی رستوران

در قسمت دیگری از رستوران Gaga در کنار صندلی ها آبی رنگ بر روی دیوار سفید آیینه هایی نصب شده است که نور لوستر آویزان را بازتاب می دهند.


حتما ببینید: چگونه و در چه زمانی ترکیبی زیبا از کاناپه با میز و صندلی داشته باشیم


سایر تصاویر باز سازی و طراحی رستوران توسط شرکت معماری Coordination Asia

طراحی داخلی رستوران

طراحی رستوران

منبع: ontemporist

ترجمه: از تحریریه معمارآپ