صندلی Layer

صندلی Layer حاصل ذوق و هنر طراح صنعتی و گرافیست کره‌ای، Sohyun Yun (سوهیان یان) است. این طراح کره ای زمانی که کارش را تکمیل کرد معتقد بود که  قدرت این طرح، مردم را خوشحال خواهد کرد. سوهیان یان صندلی Layer ( لیر)، را با هدف ماندگاری و دلخواه سازی سلیقه ایی طراحی کرده است.

صندلی Layer

این صندلی زیبا و جذاب، به طور کامل از جنس آکریلیک شفاف ساخته شده است که دارای ساختاری فرا نما است. در قسمت کف و پشت این صندلی شکاف هایی وجود دارند که کاربر طبق سلیقه خود می تواند، سه لایه آکریلیک طرح دار یا رنگی را درون آن ها قرار دهد و یا حتی می تواند از شیشه، چوب و یا مواد دیگر استفاده کند.

صندلی Layer

این صندلی، به دلیل ویژگی ها و تغییراتی که در ساخت آن به عمل آمده است جسمی تصور می شود که کاربر از آن خسته نمی شود. نقطه آغاز این پروژه، بازتابی از جامعه مصرف‌کننده است؛ مردم دنیای مرد را دنبال می کنند و کالاهای آماده ایی که متناسب با نیازهایشان باشد و بتوانند از آن استفاده کنند تا زمانی که مدل جدید و تازه ایی وارد بازار شود. و سپس کالای قدیمی را به گوشه‌ای پرت کرده و مدل تازه را جایگزین آن می‌کنند. چون صندلی Layer امکان تنظیم شدن را دارد؛ با تعویض لایه‌ها، کاربر می تواند صندلی تازه‌ای داشته باشد.

طراحی صندلی Layer

صندلی Layer در طرح‌های چاپی محدودی عرضه می‌شود که طرحی خاص به هر صندلی می‌بخشند. بافت ها، آثار هنری معروف یا انواع مختلف طرح‌ها نیز می‌توانند به این مجموعه اضافه شوند.


حتما ببینید: طراحی مرکز فرهنگی در فرانسه با الهام از چادر های سیرک


سایر تصاویر از صندلی Layer

طراحی صندلی زیبای Layer

صندلی Layer

طراحی صندلی Layer

صندلی Layer

صندلی Layer

طراحی صندلی Layer

طراحی صندلی زیبای Layer

منبع: designboom

ترجمه : تحریریه معمار آپ