طراحی میکرو آپارتمان با کمد های مخفی

طراحی میکرو آپارتمان با کمد های مخفی - Micro apartment 3 1

طراحی میکرو آپارتمان با کمد های مخفی

دکوراسیون هوشمندانه میکرو آپارتمان

در حال حاضر به علت مشکلات اقتصادی رویکرد جوامع به زندگی در آپارتمان های کوچک تغییر یافته است. خانه های حیاط دار و سنتی جای خود را به میکرو آپارتمان ها ، سوئیت ها و استودیو آپارتمان ها داده اند. البته تعداد علاقمندان به خانه های بزرگ و حیاز دار نیز کم نیست، اما اجبار به زندگی در آپارتمان ها موجب ایجاد سبک زندگی جدیدی برای افراد و ساماندهی فعالیت ها و نیاز های آن ها شده است.

میکرو آپارتمان

این میکرو آپارتمان واقع در ویتنام متعلق به زوج جوانی است که توسط شرکت معماری Minimal Design طراحی و به اجرا رسیده است. این خانه کوچک به سبک مدرن طراحی شده و استفاده از رنگ های تیره و روشن و تضاد و به کار گیری آن در کنار متریال چوب منجر به ایجاد فضایی متعادل و چشم نواز شده است.

میکرو آپارتمان


حتما ببینید : بازسازی و طراحی داخلی آپارتمان رنگی و کاربردی


دکوراسیون داخلی این آپارتمان در فضایی محدود و با متراژ کم و با ارتفاع زیاد طراحی و به اجرا رسیده است. به شکلی که با طراحی هوشمندانه و ایجاد ارتفاع کافی برای پله ها، فضای ذخیره سازی زیادی در طول دیوار و قسمت زیرین پله ها ایجاد شده است. در قسمت انتهایی درب مخفی، ورودی به سرویس بهداشتی و حمام تعبیه شده است.

طراحی میکرو آپارتمان با کمد های مخفی

برخلاف محدودیت های ایجاد شده به واسطه فضا های کوچک برای کاربران، شما می توانید با طراحی و دکوراسیون هوشمندانه برای فعالیت های مختلف در طول شبانه روز و بسته به نیاز و سلیقه افراد، فضای متناسب و ایده آلی را ایجاد نمایید. در حال حاضر طراحی و معماری داخلی نیازی است که بیش از گذشته می تواند راهگشای تامین نیاز ها و حداکثر استفاده بهینه از فضای موجود، حتی افزایش فضا با ترفند های هوشمندانه در فضا های کوچک و محدود باشد.

طراحی میکرو آپارتمان با کمد های مخفی

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه معمارآپ

درباره نویسنده