طراحی رستوران Bauenfeldplatz توسط شرکت معماران Söhne and Partner

طراحی و باز سازی رستوران Bauenfeldplatz توسط شرکت معماران Söhne and Partner در شهر وین، اتریش انجام گرفته است. در این رستوران باغی وجود دارد که در سال 1913 ساخته شده است. طراحان شرکت معماران Söhne and Partner تصمیم گرفتند تا به جای خراب کردن و حذف این باغ آن را مرمت کنند. و علت مرمت آن این بود که این باغ از طریق پنجره ها، شبیه به یک پل ارتباطی میان قسمت های مختلف رستوران Bauenfeldplatz بود.

مشخصات کلی پروژه

  • معمار: شرکت معماران Söhne and Partner
  • مکان پروژه: شهر وین، اتریش
  • سال ساخت: 2013

رستوران Bauenfeldplatz

 

از نظر طراحان پروژه جایگاه اولیه اتاق ها جالب و مناسب نبود. قبل از بازسازی رستوران، در زیر زمین اتاق مهمان ها قرار گرفته بود که راه پله نیز در این مسیر ساخته شده بود بنابراین طراحان آشپزخانه را به زیر زمین انتقال دادند و راه پله را به شکلی طراحی و اجرا کردند که قابلیت دسترسی به همه ی قسمت های ساختمان را داشته باشد و هم چنین سالن غذا خوری نیز به قسمتی در رستوران انتقال داده شد که در حال حاضر نمای زیبا و جذابی به محیط اطراف خود بخشیده است.

رستوران Bauenfeldplatz

طراحان به گونه ایی قسمت غذا خوری رستوران Bauenfeldplatz را طراحی کرده اند که حول بخش اصلی ساختمان، شومینه ها و کافی شاپ قرار گرفته است. طراحان این پروژه جایگاه شومینه ها را از روکش طلا ساخته اند. این بخش 40 متر بالا تر از کف خیابان قرار گرفته است. به همین دلیل باعث شده تا علاوه بر دارا بودن یک نمای جذاب و گیرا، نور و هوای تازه نیز به داخل رستوران Bauenfeldplatz راه پیدا کند. هم چنین این هوای تازه سالن رستوران امکان به وجود آمدن یک فضای دارای تهویه مناسب را برای سیگار کشیدن افراد فراهم کرده است.


حتما ببینید: تراشیدن مناظر سرسبز توسط گای لارامی با استفاده از کتاب های قدیمی در برزیل


سایر تصاویر بازسازی و طراحی رستوران Bauenfeldplatz توسط شرکت معماران Söhne and Partner

رستوران Bauenfeldplatz

طراحی رستوران

طراحی رستوران

معماری رستوران

معماری رستوران

 

منبع: architectism

ترجمه: از تحریریه معمار آپ