طراحی داخلی دفتر کار Sivantus توسط تیم طراحی PLH

شرکت تولید کننده سمعک Sivantus که یک گروه بین المللی بزرگ در دنیا می باشد طراحی دفتر کار جدید خود را به تیم طراحی دانمارکی PLH محول کرده است. این تیم معماری در طراحی دفتر کار Sivantus با در نظر گرفتن مفهوم فیزیکی و فتوژنیک هویت برند تجاری Sivantus این دفتر کار را طراحی کرده است. در طراحی این دفتر یک الگوی منظم با شکل ارتعاشات و موج صدا در بیشتر فضا های داخلی دفتر کار Sivantus به معرفی هویت این شرکت به پرسنل و ارباب رجوع شرکت Sivantus کمک بسیاری کرده است.

دفتر کار Sivantus

هدف شرکت تولید کننده سمعک Sivantus  از طراحی این دفتر کار به این سبک این بوده است تا یک حس آشنا برای پرسنل شرکت خلق کند تا با محیط کاری خود بهتر ارتباط بر قرار کنند.

دفتر کار Sivantus

در دفتر کار Sivantus فضای پذیرش مثل یک آتریوم صوتی طراحی شده است تا باعث جلب توجه مخاطب و ارباب رجوع شود و او را در فضا محصور کند. در حقیقت شکل دینامیک دیوار که متصل به سقف است عنصری یکپارچه را ایجاد کرده است که نقش مهمی در باز تعریف خصوصیت “صدا” دارد.

دفتر کار Sivantus

در تمام قسمت های دفتر، کلمه “صدا” یا همان Noise که بخش بزرگی از عارضه افراد کم شنوا یا ناشنوا است دیده می شود. هم چنین می توان بر روی دیوار های شیشه ایی این دفتر شکل یک خط صوتی را که در تجهیزات الکترونیکی نیز دیده می شود، مشاهده کرد.

دفتر کار Sivantus

تیم طراحی PLH در طراحی داخلی دفتر کار Sivantus تلاش کرده اند تا با این روش محدودیت های شنوایی جامعه در تمام دنیا را با روش های ساده معماری نمایش دهد و اهمیت تجهیزات پزشکی مرتبط با شنوایی مثل سمعک را بیشتر از قبل مشخص کند.


حتما ببینید: از دیجیتال تا واقعیت : مقایسه کلاژهای FALA Atelier با ساختمان های واقعی


سایر تصاویر پروژه طراحی داخلی دفتر کار Sivantus توسط تیم طراحی PLH

طراحی داخلی دفتر کار

طراحی داخلی دفتر کار

طراحی داخلی دفتر کار

معماری داخلی دفتر کار

معماری داخلی دفتر کار

منبع: retail design blog

ترجمه: از تحریریه معمار آپ