طراحی کلینیک دندان پزشکی Somriures با رنگ و کانسپت معمارانه

کلینیک دندان پزشکی Somriures با رنگ و کانسپت معمارانه در شهر والنسیا، اسپانیا واقع شده است که توسط گروه معماری Masque spacio طراحی و اجرا شده است. تیم معماری Masque spacio در طراحی این کلینیک تخصصی از 2884 نوار و تکه چوبی که از سقف و در بعضی از دیوار ها نصب شده است، استفاده کرده اند. هدف تیم طراحی در این پروژه به وجود آوردن نمادی از لبخند زیبا بوده است. هم چنین تیم طراحان در طراحی این کلینیک داندان پزشکی تمام سعی و تلاش خود را کرده اند که با استفاده ار نوار ها برای مشتریان این کلینیک راهنمایی ایجاد کنند تا در هنگام جا به جایی در این مکان دچار مشکل نشوند. و دسترسی آن ها به نقاط مختلف کلینیک آسان شود.

مشخصات کلی پروژه

  • معمار: گروه معماری Masque spacio
  • پیمانکار پروژه: Montó
  • تیم اجرایی: گروه Invalcor
  • عکاس پروژه: Luis Beltran
  • مکان پروژه: شهر والنسیا، اسپانیا
  • مساحت پروژه: 120.0 متر مربع
  • سال ساخت: 2017

طراحی مطب تخصصی

تیم طراحان استودیو معماری Masque spacio در طراحی کلینیک دندان پزشکی Somriures برای این که یک محیط آرامش بخش و خالص را به وجود بیاورند از ترکیب رنگ های سبز، سفید و فیروزه ایی در طراحی این کلینیک دندان پزشکی استفاده کرده اند. در عین حال طراحان استودیو معماری Masque spacio با استفاده از لکه های کوچک طلایی رنگ، قهوه ایی چرمی و آبی تیره در فضای داخلی کلینیک دندان پزشکی Somriures کنتراست پیچیده ای را به وجود آورده اند.

طراحی مطب تخصصی

تیم طراحی استودیو معماری Masque spacio با استفاده از فرم و اشکال سفارشی مبلمان، توانسته اند در این کلینیک دندان پزشکی با مفهوم لبخند زیبا هماهنگی ایجاد کنند. طراحان گروه معماری Masque spacio در طراحی این کلینیک دندان پزشکی بر خلاف دیگر فضا های درمانی طراحی متفاوتی را تجربه کرده اند. به این دلیل که می بایست یک فضای جدی و پیچیده را با استفاده از کمترین مواد و متریال طراحی و اجرا می کردند. بنابراین تیم طراحی Masque spacio در طراحی کلینیک دندان پزشکی Somriures بر روی سه عنصر اصلی متمرکز شدند. این سه عنصر اصلی به شرح زیر می باشد:

  1. از فرم و اشکال آلی برای مبلمان کلینیک دندن پزشکی استفاده کرده اند تا مفهوم لبخند زیبا را درفضا ایجاد کنند.
  2. از نوار های چوبی در فضای داخلی این کلینیک استفاده کرده اند که به طور کامل تداعی کننده تصویر یک لبخند زیبا می باشد.
  3. در طراحی داخلی این کلینیک دندان پزشکی برای به وجود آوردن یک فضای آرامش بخش و خالص از ترکیب رنگ های سبز، سفید و فیروزه ایی استفاده کرده اند.

حتما ببینید: طراحی سالن اپرا و کنسرت کره ای شکل با قابلیت نمایش 360 درجه


سایر تصاویر پروژه طراحی کلینیک دندان پزشکی Somriures با رنگ و کانسپت معمارانه

طراحی مطب تخصصی

طراحی کلینیک دندان پزشکی

کلینیک دندان پزشکی Somriures

کلینیک دندان پزشکی Somriures

کلینیک دندان پزشکی Somriures

طراحی مطب تخصصی

طراحی کلینیک دندان پزشکی

طراحی کلینیک دندان پزشکی

طراحی کلینیک دندان پزشکی

پلان کلینیک دندان پزشکی Somriures

پلان کلینیک دندان پزشکی Somriures

منبع: archdaily

ترجمه: از تحریریه معمار آپ